پاپ های USD/CHF و USD/JPY به ناچار محو خواهند شد – TDS

«نکته مهم این است که قرائت CPI اصلی قوی‌تر نشان‌دهنده افزایش قوی دیگر m/m در بخش خدمات است که قیمت‌های سرپناه ثابت را مقصر اصلی می‌دانست. ما همچنین انتظار داریم که تورم کالاها در کوتاه مدت دوباره مثبت شود و به ریسک‌های صعودی برای پویایی قیمت‌های اصلی بیافزاید.»

تورم قیمت مصرف کننده با انتظارات در ماه فوریه مطابقت داشت و شاخص کل قیمت مصرف کننده با سرعت ثابت 0.4 درصد در ماه مارس پیشرفت کرد. با این حال، اخبار واقعی در بخش اصلی بود و قیمت‌ها در آنجا به 0.5 درصد متر بر متر شتاب گرفتند.

“خواندن قوی تر روی هسته به افزایش قیمت ترمینال کمک کرده است، با توجه به اینکه آنها بیشتر به این بازار حساس هستند. با این حال، ما فکر می‌کنیم که بازارها ممکن است وزن بیشتری را بر ثبات مالی نسبت به ثبات قیمت بگذارند، که ممکن است به کاهش قیمت‌گذاری نرخ پایانه کمک کند و در نهایت کاهش را کاهش دهد.

تورم آمریکا سرسختانه بالاست. با افزایش قیمت‌های هسته‌ای با سرعت 0.5 درصدی در ماه فوریه، قیمت پایانه‌ها بالاتر رفته است. اقتصاددانان TD Securities گزارش می دهند که قیمت گذاری مجدد در ترمینال بلافاصله به CHF و JPY ضربه زده است، اما این حرکت کوتاه مدت خواهد بود.

بازار در حال حاضر به ثبات مالی نسبت به ثبات قیمت اهمیت بیشتری می دهد


منبع: https://www.fxstreet.com/news/usd-chf-and-usd-jpy-pops-will-inevitably-be-faded-tds-202303141536


اشتراک گذاری: