وال استریت روز را نجات داد

نگرانی‌ها از رکود باعث می‌شود منحنی بازدهی خزانه‌داری آمریکا معکوس شود و تفاوت بین بازده اوراق دو ساله و 10 ساله به 36 واحد در ثانیه افزایش یافته است. با این وجود، وال استریت موفق شد با کمک دسته ای دیگر از گزارش های درآمد جامد، سود قابل توجهی را به ثبت برساند.

آنچه باید در روز پنجشنبه 4 آگوست رعایت کنید:

شاخص های ایالات متحده افزایش یافت و تقاضای دلار امن را محدود کرد، که تا حدی به کمک گزارش های درآمدی قوی و تشویق داده های محلی کمک کرد.

پیش بینی قیمت بیت کوین: یک خط اساسی در شن و ماسه


بانک مرکزی انگلیس تصمیم سیاست پولی خود را روز پنجشنبه اعلام خواهد کرد.

این مقاله را دوست دارید؟ با پاسخ دادن به این نظرسنجی ما را در بازخورد یاری کنید:


منبع: https://www.fxstreet.com/news/forex-today-wall-street-saved-the-day-202208031938

در ضمن متفاوت مقامات فدرال رزرو ایالات متحده تقویت می کنند گمانه زنی های بازار فدرال رزرو با انقباض تهاجمی به پایان نرسیده است و افزایش نرخ بهره 75 واحدی را در ماه سپتامبر دوباره روی میز قرار داده است.

تنش ها در روز چهارشنبه اندکی کاهش یافت و پیش از افتتاحیه ایالات متحده، ارزش دلار را در سراسر تابلوی FX پایین آورد. با این حال، دلار پس از انتشار شاخص PMI خوش‌بینانه ISM Services که نشان داد اقتصاد محلی انعطاف‌پذیر باقی می‌ماند، وضعیت خود را بهبود بخشید.

جفت EUR/USD در حدود 1.0160 معامله می شود داده های ضعیف اروپا تقاضا برای ارز مشترک را تضعیف کرد. جفت GBP/USD روز را با قیمت 1.2145 با قیمت قرمز به پایان رساند.

قیمت طلا به 1765 دلار در هر اونس رسید، در حالی که قیمت نفت خام کاهش یافت، زیرا منابع مختلف اوپک پلاس نشان می‌دهند که آنها تولید را افزایش نمی‌دهند. همچنین، داده های هفتگی ایالات متحده کاهش تقاضا را نشان می دهد. WTI روز را با 90.90 دلار در هر بشکه به پایان رساند.

از سوی دیگر، ارزهای مرتبط با کالا از قدرت وال استریت بهره مند شدند. AUD/USD حدود 0.6950 معامله می شود در حالی که USD/CAD اندکی پایین تر در 1.2840 است.