همانطور که هوش مصنوعی در کانون توجه قرار می گیرد، این بازی ناب در سال 2023 منفجر خواهد شد

پس از رالی این هفته، که شاهد افزایش سهام هوش مصنوعی تا 30.92 دلار بود و پیش از آن که به شیوه‌ای نوسانی کاهش یافت، انتظار می‌رود که سهام C3.ai به کاهش خود ادامه دهد. تثبیت تماس کوتاه مدت در اینجا است و 17.50 دلار نقطه ورود عالی به نظر می رسد. محدوده 17.50 تا 18 دلار در نیمه دوم سال 2022 و سپس در اواخر ژانویه به خوبی به عنوان پشتیبانی عمل کرد. این منطقه همچنین جایی است که میانگین متحرک 21 روزه قرار دارد.

C3.ai (AI) سهام در پیش بازار روز جمعه جایگاه بیشتری را از دست می دهد، اما زیاد پلک نزنید. C3.ai یکی از معدود بازی های خالص در میان سهام های هوش مصنوعی عمومی است و به زودی در کانون توجه قرار خواهد گرفت. سهام در روز پنجشنبه بیش از 14 درصد فروخته شد، زیرا بازار گسترده تر به سمت جنوب چرخید و باید منتظر این چرخش های نوسان بود. با این حال، تعداد کمی از سهام دیگر تمرکز سازمانی A3.ai را فراهم می‌کنند و بیش از 100 درصد سود آن در سال تا به امروز یک مد زودگذر نبوده است.

اخبار سهام C3.ai: صنعت مناسب، زمان مناسب

تصویر کلان در ماه فوریه شروع به تغییر کرده است و بیشتر معامله گران درک می کنند که احتمالاً نرخ های بهره بالا در تمام سال برقرار است. این باعث فروش عمومی در سهام های رشدی مانند A3.ai شده است. با این حال، احساسات به سرعت تغییر می کند، و زمانی که این کار انجام شود، سهام هوش مصنوعی یک بار دیگر از رقبا جلوتر خواهد بود. انتظار می رود سهام A3.ai مقاومت نوامبر 2021 را در 50 دلار در سال جاری آزمایش کند. همانطور که DA Davidson در پوشش خود نوشت، سهام A3.ai واقعا یک “دارایی کمیاب” است.

بخوانید:  تعداد دکل های نفتی ایالات متحده بیکر هیوز: 592 در مقابل 600 دستگاه قبلی

سایر رقبا دوست دارند BigBear.ai (BBAI) و SoundHound AI (SOUN) وجود دارند اما در مراحل اولیه سفرهای تجاری خود هستند. با توجه به علاقه زیاد به بخش هوش مصنوعی در آینده، تعجب آور نیست اگر یک شرکت فناوری بزرگتر تصمیم به جذب آن بگیرد. در هر صورت، این سهام در ارزش بازار 2.5 میلیارد دلاری باقی نمی ماند. همین هفته گذشته، شرکت DA Davidson C3.ai را با هدف قیمت 30 دلار و رتبه خرید مورد تهاجم قرار داد. این نسبتاً کم است، اما یک شروع است.

C3.ai به سادگی سهام مناسب برای این محیط است. دهه‌ها در مورد هوش مصنوعی صحبت می‌شد، اما اکنون مشخص شده است که تقریباً هر مگا کپ در سیلیکون ولی و در سراسر جهان کیف پول خود را در جایی قرار می‌دهد که دهانش باشد. از زمانی که ChatGPT OpenAI کمی بیش از دو ماه پیش وارد صحنه شد، به نظر می رسد که هوش مصنوعی بخش داغ سال 2023 خواهد بود. در حالی که ابرهای طوفانی هنوز در مورد تصویر کلان فراوان هستند، شرکت های هوش مصنوعی اعتقاد به آینده ای با گسترش بازار باورنکردنی دارند. و وارونه

علاوه بر این، C3.ai به تازگی مجموعه محصولات هوش مصنوعی C3 را معرفی کرده است که می تواند سایر بسته های هوش مصنوعی مانند ChatGPT را برای مشتریان ترکیب و ادغام کند. C3.ai کلمه سخت رشد پایگاه مشتری خود را انجام داده است. در جدیدترین گزارش‌های سود 12 ماهه مدیریت، درآمد سالانه 38 درصد افزایش یافته است. اجماع وال استریت رشد کمتری 21 درصدی را در سال مالی 2024 که از ماه می 2023 آغاز می شود، نشان می دهد، اما آنها همچنین شاهد کاهش نصف زیان هستند.

بخوانید:  تعداد دکل های نفتی بیکر هیوز ایالات متحده آمریکا از 588 دستگاه قبلی به 591 افزایش یافت

پیش بینی سهام C3.ai

چین بایدو (BIDU) همچنین این هفته با رونمایی از جدول زمانی خود برای معرفی فناوری ChatGPT خود وارد عمل شد. این ربات هوش مصنوعی که به زبان ماندارین Wenxin Yiyan و به انگلیسی ERNIE Bot نامیده می شود، تا ماه مارس برای عموم در دسترس نخواهد بود، اما این اعلان به تنهایی باعث شد تا سهام بایدو در روز سه شنبه 15 درصد افزایش یابد.

نمودار روزانه هوش مصنوعی


منبع: https://www.fxstreet.com/news/c3ai-ai-stock-forecast-as-artificial-intelligence-gains-spotlight-this-pure-play-will-explode-in-2023-202302101409


اشتراک گذاری:

  • سهام C3.ai در روز پنجشنبه 14 درصد کاهش یافت.
  • C3.ai همچنان کانون اصلی سرمایه گذاران هوش مصنوعی است.
  • ChatGPT توجه جدیدی را به هوش مصنوعی جلب کرده است.
  • سهام C3.ai بیش از 100٪ YTD افزایش می یابد.

مایکروسافت (MSFT) سرمایه گذاری 10 میلیارد دلاری در OpenAI خالق ChatGPT، ارزش آن شرکت را 29 میلیارد دلار می کند. احتمالاً باید ارزش بالایی داشته باشد، اما 29 میلیارد دلار؟ ساتیا نادلا، مدیرعامل مایکروسافت، فناوری OpenAI را تا چه اندازه مهم می‌داند. اعلامیه مایکروسافت در اواسط هفته مبنی بر اینکه فناوری OpenAI را با پلتفرم جستجوی Bing خود ادغام خواهد کرد برای ایجاد والدین Google کافی بود. الفبا (GOOGL) تا بیش از 13 درصد از ارزش بازار خود را تنها در دو جلسه از دست بدهد. البته، زمانی که خود آلفابت از مدل زبان بزرگ خود بارد در روز چهارشنبه با مشکلات فنی رونمایی کرد، بسیار متاثر شد. هیچ کس مطمئن نیست که آیا مایکروسافت می تواند از فناوری OpenAI برای کاهش عمیق 90 درصدی گوگل در صنعت جستجوی اینترنتی استفاده کند، اما رقابت قطعا ادامه دارد.

بخوانید:  ثبت نام در کوینکس با گوشی در ۸ دقیقه +عکس ویرگول

C3.ai با تنها 2.5 میلیارد دلار ارزش بازار پس از افت روز پنجشنبه، تنها 8 درصد از ارزش گذاری خصوصی تایید شده OpenAI، ارزان به نظر می رسد. علاوه بر این، C3.ai مجموعه ای از پلتفرم های هوش مصنوعی را ارائه می دهد که به طور خاص برای صنایع مختلف طراحی شده اند. این خدمات شامل بخش دولتی، نظامی، نفت و گاز و خدمات مالی است و این شرکت در حال حاضر دارای تعدادی از مشتریان برجسته است. اینها شامل بیکر هیوز، شل، نیروی هوایی ایالات متحده و صنایع کوچ می شود.