نوسانات بالا همچنان ادامه دارد زیرا سهام ایالات متحده همه چیز را پس می دهد

در نهایت، ما شاهد چند روز با فروش سهام سنگین در ایالات متحده بودیم و من انتظار دارم که بسیاری از فعالان بازار با توجه به فشارهایی که بر بازخرید صندوق های تامینی وارد می شود، نسبت به تکرار آن محتاط باشند.


منبع: https://forexlive.com/news/the-high-volatility-continues-as-us-equities-give-it-all-back-20221104/

قیمت امروز همه چیز در مورد چین و بازگشایی یا عدم بازگشایی آن است. آرت کشین در CNBC در مورد بحث بازگشایی چین اظهار نظر بسیار خوبی داشت: شایعه ای که پایی بر آن نیست راه دیگری برای دور زدن پیدا می کند.

بازارهای سهام ایالات متحده سودهای بزرگی را پس داده اند و اکنون در یک روز معاملاتی که 4 تا 5 پیچ بزرگ داشته است، در حال معامله هستند.

همه می‌خواهند چین بازگشایی شود و همه انتظار دارند که در نهایت این اتفاق بیفتد، بنابراین اکنون هر عنوانی که به هر نوع پیشرفتی اشاره می‌کند، تقویت می‌شود. برخی از معامله گران چندان مطمئن نیستند.

ثانیاً، باید بپرسید: آیا چین در حال بازگشایی تورم زدایی از طریق زنجیره تامین است یا تورم از طریق کالاها؟ من می توانم هر دو طرف بحث را ببینم، اما به سمت تورم متمایل می شوم که فشارهای زنجیره تامین در حال حاضر در حال کاهش است.

به نظر می رسد بازار اوراق قرضه با همین سوال دست و پنجه نرم می کند و بازدهی دو ساله ایالات متحده از 4.64٪ تا 4.88٪ امروز در حال تغییر است.