نفت نگرانی های گسترده تر بازار را کنار می گذارد. تمرکز روی پویایی بازار دیزل تغییر می کند

آنچه این چالش را ایجاد می کند دو چیز است:

2) WSJ این هفته گزارش داد که جنیفر گرانهولم، وزیر انرژی هفته گذشته در نامه ای از هفت پالایشگاه بزرگ درخواست کرد تا صادرات سوخت را محدود کنند. این نامه به صورت علنی منتشر نشد اما هشدار می دهد که ذخایر دیزل تقریبا 50 درصد کمتر از میانگین پنج ساله شمال شرق است.

بسیار غنی است که دولت به شرکت‌های خصوصی می‌گوید که از موجودی‌های اضطراری خودداری کنند تا زمانی که SPR پایین می‌آیند تا روی چند کرسی مجلس و سنا بنشینند.


منبع: https://www.forexlive.com/news/oil-shrugs-off-the-broader-market-worries-focus-shifts-to-diesel-market-dynamics-20220826/

به این دلیل که دیزل سوخت ترجیحی برای سوئیچینگ گاز طبیعی است و تقاضای فزاینده ای برای آن وجود خواهد داشت.

او می‌افزاید: «امیدواریم که شرکت‌ها فعالانه به این نیاز رسیدگی کنند.» اگر اینطور نباشد، دولت باید الزامات اضافی فدرال یا سایر اقدامات اضطراری را در نظر بگیرد.

1) روسیه یک پالایشگاه بزرگ است و پالایشگاه های آلمان را نیز کنترل می کند. زمانی که اروپا محصولات روسیه را قطع کند، دریافت گازوئیل برای آنها سخت تر خواهد شد.

امروز در همه جا در بازارها شکست خورده است، اما نفت توانست مقاومت کند و با 58 سنت افزایش به 93.06 دلار رسید. این علیرغم خطرات اعلام توافق با ایران در آخر هفته است (البته این خطرات ممکن است دو طرفه باشند).

من معتقدم که این معیاری است که باید برای تعویض گاز طبیعی به نفت مراقب بود. اگر با پمپ محلی خود رانندگی می کنید، قیمت گازوئیل و گسترش آن به بنزین را یادداشت کنید. این در حال گسترش است و ممکن است منفجر شود.

بخوانید:  گولزبی فدرال رزرو: تورم هنوز خیلی بالاست اما حداقل در حال کاهش است

در هر صورت، من می خواهم در مورد آنچه در حال حاضر در دیزل آشکار می شود، بنویسم.