نفت خام عقب نشینی می کند و 200 ساعت MA در تسویه روز دوباره آزمایش می کند

نفت خام به 200 ساعت MA/Midrange باز می گردد

نکته قابل توجه از اوایل امروز این است که نزول به پایین ترین سطح روز توانست برای مدت کوتاهی به زیر میانگین متحرک 100 ساعته خود برسد (خط آبی در نمودار بالا)، اما مانند شکست بالای 38.2 درصد در بالاترین سطح، حرکت در شکستن نسبتاً سریع محو شد.

این حرکت به سمت نزول اکنون شاهد بازگشت قیمت به میانگین متحرک 200 ساعته در 90.12 دلار بوده است.

قیمت در حال تسویه حساب برای روز و هفته است، بنابراین ممکن است نوسانات بیشتری وجود داشته باشد. با این حال، این میانگین متحرک یک فشارسنج برای خریداران و فروشندگان در آینده و در هفته معاملاتی جدید خواهد بود.

بنابراین به طور کلی فروشندگان برای مدت کوتاهی کمتر از میانگین متحرک 100 ساعته بودند و خریداران برای مدت کوتاهی بالاتر از 38.2% اصلاحی بودند که هر دو شکست خوردند. در نتیجه، قیمت به سمت وسط آن محدوده نزدیک به میانگین متحرک 200 ساعته بازگشته است. این ممکن است منطقه خوبی برای توقف قبل از تعطیلات آخر هفته و معاملات هفته آینده باشد.


منبع: https://www.forexlive.com/technical-analysis/crude-oil-backs-off-and-retests-200-hour-ma-into-the-days-settlement-20220819/

با نزدیک شدن اروپا به پایان خود، قیمت نفت خام افزایش یافت. افزایش قیمت به بالای 200 ساعت MA و خط روند بالا رفت. 38.2 درصد از حرکت نزولی از بالاترین سطح 29 جولای نزدیک به 91.87 دلار آزمایش شد. قیمت بالا قبل از چرخش به سمت نزول به 92.08 دلار رسید.

بخوانید:  آسیا FX با سنگین شدن لرزش های فدرال رزرو کاهش می یابد، تولید ناخالص داخلی چین حمایت کمی را توسط Investing.com ارائه می دهد