نشست بانک ملی سوئیس در این هفته – گلدمن ساکس می گوید “ما نسبت به CHF صعودی هستیم”

برای ایده های تجارت بانکی، eFX Plus را بررسی کنید. برای مدت زمان محدود، یک دوره آزمایشی رایگان 7 روزه، پایه 79 دلار در ماه و حق بیمه با 109 دلار در ماه دریافت کنید. بیار اینجا.

  • گلدمن ساکس تمایلی صعودی به CHF دارد که در جلسه سیاست گذاری SNB این هفته شرکت می کند.
    “ما نسبت به فرانک خوش‌بین هستیم. ما معتقدیم که SNB نسبت به همتایان خود یک هدف‌گذاری تورم سخت‌گیرانه‌تر است و برای مقابله با چالش‌های پیش روی سیاست‌گذاران در سراسر اروپا در حال حاضر مجهزتر است. نشست SNB این هفته یک چالش تاکتیکی برای بانک پس از بانک مرکزی اروپا 75 واحد در ثانیه افزایش یافت و به نظر می‌رسد این کار را دوباره در اکتبر انجام دهد، در حالی که SNB ارزیابی سیاست برنامه‌ریزی‌شده دیگری تا اواسط دسامبر ندارد.
    ما معتقدیم که این چالش را می‌توان با افزایش (100 واحد در ثانیه، یا احتمالاً بیشتر) نرخ بهره و تغییراتی در سیاست مدیریت ذخایر آن غلبه کرد – مانند بیان صریح قصد کاهش اندازه ترازنامه (یعنی فروش ذخایر ارزی) GS اضافه می کند، یا حداقل به سمت یک تعهد مداخله یک طرفه (برای محافظت در برابر کاهش ارزش پول) حرکت می کند.

بیانیه در ساعت 0730 GMT در روز پنجشنبه 22 سپتامبر 2022:


منبع: https://forexlive.com/centralbank/swiss-national-bank-meet-this-week-goldman-sachs-says-we-are-bullish-on-the-chf-20220921/

این از طریق افراد در eFX.

بخوانید:  USDCHF به 38.2% اصلاحی محدوده معاملاتی هفته بازگشت