نرخ بهره در روز چهارشنبه 25 واحد افزایش یافت، اما کمیته بازار آزاد فدرال (FOMC) هنوز انجام نشده است

برای ایده های تجارت بانکی، eFX Plus را بررسی کنید. برای مدت زمان محدود، یک دوره آزمایشی رایگان 7 روزه، پایه 79 دلار در ماه و حق بیمه با 109 دلار در ماه دریافت کنید. بیار اینجا.

  • Barclays Research انتظارات خود را برای نشست سیاست FOMC این هفته مورد بحث قرار می دهد.
  • همانطور که به طور گسترده پیش بینی می شود، ما انتظار داریم که FOMC دوباره سرعت افزایش را کاهش دهد و محدوده هدف را 25bp به 4.5-4.75% افزایش دهد. چنین حرکتی مطابق با ارتباطات FOMC قبل از خاموشی است و با جمع آوری شواهد مبنی بر کاهش تورم و رشد دستمزدها و نشانه هایی از کندی اقتصاد پشتیبانی می شود. در مواجهه با این داده‌ها، انتظارات بازار نشان می‌دهد که نرخ وجوه در بهار امسال در محدوده 4.75 تا 5.00 درصد بالاتر می‌رود و کاهش نرخ‌ها در اوایل جولای آغاز می‌شود.»
  • “با این حال، کار FOMC هنوز انجام نشده است، حتی اگر کاهش اخیر در تورم و رشد دستمزدها به آن فرصت بیشتری برای ارزیابی اثرات اقدامات سیاستی گذشته بدهد. یک چالش کلیدی برای FOMC اجرای گذارش به افزایش‌های کمتر نرخ بهره خواهد بود. بدون انتظار بیشتر از این که پایان چرخه پیاده روی آن قریب الوقوع است. کنفرانس مطبوعاتی پس از جلسه باید از این نظر جالب باشد. ما انتظار داریم پاول به اوج نرخ 5.1٪ در سال 2023 اشاره کند، احتمالاً با ذکر این نکته که نمودار نقطه ای دسامبر گذشته توسط بارکلیز اضافه می کند که FOMC مناسب باقی می ماند.


منبع: https://www.forexlive.com/centralbank/25bp-rate-hike-on-wednesday-but-federal-open-market-committee-fomc-hikes-not-yet-done-20230130/

این از طریق مردمی در eFX است.