موضوعی سبک در زمینه داده های امروزی در اروپا

دلار برای شروع هفته جدید کمی در سمت ملایم قرار دارد و همه نگاه ها به سمت تصمیم جلسه سیاست گذاری BOJ معطوف شده است که در روز چهارشنبه برگزار می شود.

این همه برای جلسه پیش رو است. برای شما بهترین روزهای آینده را آرزو می کنم و در تجارت خود موفق باشید! در آنجا امن بمانید


منبع: https://www.forexlive.com/news/a-light-one-on-the-data-docket-in-europe-today-20230116/بانک مرکزی ژاپن ماه گذشته با یک تغییر سیاست شوکه شد و این نگرانی در میان بازارهای بزرگتر وجود دارد که ممکن است در این هفته نیز نشانه های بیشتری از این تغییر وجود داشته باشد. USD/JPY با 0.2% کاهش به سطح 127.60 در حال حاضر پایین مانده است.

0700 GMT – آلمان دسامبر شاخص قیمت عمده فروشی
0900 GMT – کل سپرده های دیداری SNB در 13 ژانویه

در جلسه پیش رو چیز زیادی وجود نخواهد داشت که واقعاً همه چیز را متزلزل کند و با توجه به اینکه تعطیلات ایالات متحده است، ممکن است شروعی آرام تر و کم نوسان در هفته جدید داشته باشیم. فقط توجه داشته باشید که مجمع جهانی اقتصاد در داووس نیز از امروز آغاز خواهد شد. به این ترتیب، چشم ها و گوش های خود را تمیز نگه دارید زیرا در روزهای آینده چند سخنران برجسته دریافت خواهیم کرد. می توانید دستور کار کامل را بررسی کنید اینجا.

در همین حال، شاهد هستیم که جفت‌های دلاری دیگر نیز وارد بازی می‌شوند که AUD/USD در برابر مقاومت 0.7000 قرار می‌گیرد و EUR/USD به دنبال افزایش روند خوب خود در شکار بالقوه 1.1000 است.

بخوانید:  معامله هفته MUFG: USD/BRL بفروشید، EUR/USD کوتاه بمانید