مدیر عامل بایننس می گوید حمایت از آزادی بیان دلیل سرمایه گذاری او در توییتر توسط رویترز است

در پاسخ به سوالی درباره ایده های دیگری که ماسک برای این پلتفرم دارد، ژائو گفت: “الون ماسک مردی است که پیش بینی آن بسیار سخت است.”


منبع: https://www.investing.com/news/forex-news/binance-ceo-says-support-for-free-speech-is-reason-he-invested-in-twitter-2928544

Changpeng Zhao از بایننس، معروف به CZ، که یک کاربر فعال توییتر با بیش از 7 میلیون دنبال کننده است، گفت که دلایل بسیار قوی برای سرمایه گذاری او در این پلتفرم وجود دارد.

توسط کاتارینا دیمونی و سرجیو گونکالوز

حماسه تصاحب ماسک در توییتر روز پنجشنبه به پایان رسید، زمانی که قرارداد پس از ماه‌ها پیچ و خم در دادگاه و خارج از دادگاه به طور رسمی بسته شد و ماسک بلافاصله مدیران ارشد این پلتفرم را اخراج کرد.


© رویترز. عکس فایل: ژائو چانگ‌پنگ، بنیانگذار و مدیر اجرایی بایننس، در کنفرانسی در مرکز نمایشگاهی Porte de Versailles در پاریس، فرانسه، 16 ژوئن 2022 شرکت می‌کند. رویترز/Benoit Tessier/عکس فایل

مشخص نیست که سرمایه‌گذارانی مانند بایننس چقدر می‌توانند در آینده توییتر به عنوان یک سرمایه‌گذار اقلیت مشارکت داشته باشند، زیرا ماسک هیئت مدیره و تصمیم‌گیری در توییتر اکنون خصوصی را کنترل می‌کند.

ژائو گفت: «من یک کاربر سنگین توییتر هستم. من می خواهم روی محصولاتی سرمایه گذاری کنم که برای صنعت ما مهم هستند.”

او افزود: “این یک پلت فرم مهم آزادی بیان است – این دلیل شماره یک است.”

ژائو در مراسم افتتاحیه بزرگترین کنفرانس فناوری اروپا، اجلاس وب، در لیسبون، گفت: “شماره یک این است که ما می خواهیم به شدت از آزادی بیان حمایت کنیم.” و افزود که توییتر “جایی است که مردم نظرات خود را بیان می کنند”.

ماسک روز سه‌شنبه گفت توییتر 8 دلار برای سرویس Blue خود دریافت می‌کند، که شامل نشان درخواستی “تأیید شده” در تلاش او برای کسب درآمد از این سرویس و وابستگی کمتر شبکه رسانه اجتماعی به تبلیغات است. ژائو گفت که از این ایده حمایت می کند.

لیسبون (رویترز) – مدیر اجرایی بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، گفت که از آزادی بیان “به شدت حمایت می کند” و این دلیل اصلی تصمیم شرکت او به سرمایه گذاری 500 میلیون دلاری برای خرید ایلان ماسک بود. شرکت توییتر (NYSE:).

بیشتر سرمایه گذاران او در این معامله 44 میلیارد دلاری، صندوق هایی مانند Sequoia Capital، Fidelity Management، Andreessen Horowitz و Brookfield هستند. بایننس هفته گذشته اعلام کرد که در حال ایجاد تیمی برای کار بر روی چگونگی مفید بودن بلاک چین و رمزارز برای توییتر است.