لبه های دلار پایین تر. نزدیک به 20 سال قبل از نشست فدرال رزرو توسط Investing.com باقی می ماند

در ساعت 02:50 ET (06:50 GMT)، که دلار آمریکا را در برابر سبدی از شش ارز دیگر دنبال می کند، با 0.1% کاهش در 109.297 معامله شد، که همچنان به اوج دو دهه 110.79 که در 7 سپتامبر رسیده بود، نزدیک است.

همچنین سیاست روز پنجشنبه تعیین خواهد شد و انتظار می رود نرخ بهره دیگری افزایش یابد، 50 یا 75 واحد پایه.

Investing.com – دلار آمریکا در اوایل معاملات روز سه‌شنبه اروپا کاهش یافت، اما در نزدیکی بالاترین رقم ۲۰ سال اخیر باقی ماند زیرا بازار برای افزایش نرخ تهاجمی دیگر توسط فدرال رزرو آماده می‌شود.

طبق پیش‌بینی ما، در یک دنیای نامشخص، Riksbank نرخ بهره را 75 واحد افزایش خواهد داد. افزایش یک درصدی را نمی توان به طور کامل رد کرد.


منبع: https://www.investing.com/news/forex-news/dollar-edges-lower-remains-near-20year-high-ahead-of-fed-meeting-2895217

0.1% افزایش یافت و به 1.0035 رسید و پس از افزایش در ماه آگوست با قوی ترین نرخ خود از زمان شروع رکوردها، جایگاه خود را در بالای برابری تقویت کرد و در مقایسه با ماه مشابه سال گذشته 45.8% افزایش یافت و افزایش قیمت انرژی همچنان به عنوان محرک اصلی عمل می کند.


© رویترز

به طور گسترده انتظار می رود که افزایش 75 واحدی پایه افزایش یابد، اما برخی از سرمایه گذاران خود را برای افزایش درصدی کامل آماده می کنند زیرا هفته گذشته نشان داد که تورم سرسختانه بالاست.

این تفاوت در موضع بین فدرال رزرو و BOJ به شدت بر ین تاثیر می گذارد، به طوری که این جفت ارز در اوایل سپتامبر برای اولین بار در 24 سال به 144.99 صعود کرد.

تورم بسیار زیاد است و بار دیگر از پیش‌بینی بانک مرکزی فراتر رفته است. تحلیلگران Nordea در یادداشتی گفتند که Riksbank خیلی دیر وارد عمل شد و اکنون باید موقعیت از دست رفته را به دست آورد.

با 0.1% افزایش به 1.1442 رسید، استرلینگ پس از افت به پایین ترین سطح 37 ساله 1.1351 در پایان هفته گذشته، تا یک درجه بهبود یافت.

این نشست روز پنجشنبه برگزار می‌کند، اما انتظار می‌رود تنظیمات محرک فوق‌العاده آسان خود را بدون تغییر نگه دارد.

0.1% افزایش یافت و به 143.32 رسید و ین برای اولین بار از نوامبر 2007 تا 3.970% یک شبه صعود کرد.

در جاهای دیگر، قبل از نشست سوئد در اواخر جلسه، که انتظار می‌رود منجر به انقباض پولی شود، 0.1% افزایش یافت و به 10.7734 رسید و 0.2% به 10.8069 رسید.

بانک مرکزی اروپا 75 واحد پایه در هفته گذشته در حالی که سیاست گذاران تلاش کردند تورم را نزدیک به دو رقمی مقابله کنند. این خبر از بزرگترین اقتصاد منطقه یورو تنها می تواند عزم آنها را تقویت کند.

این تصمیم با مجموعه‌ای از پیش‌بینی‌های جدید در مورد تورم، رشد اقتصادی و مسیر آتی نرخ‌های بهره همراه خواهد بود که برای راهنمایی به سمت پایانه یا اوج نرخ بانک مرکزی بسیار مورد مطالعه قرار خواهد گرفت.

توسط پیتر پرستار

این جلسه آخرین نشست دو روزه خود را برای تعیین سیاست در اواخر این جلسه آغاز می کند و قرار است به سیاست افزایش نرخ بهره فوق العاده خود ادامه دهد تا سعی کند تورم بیش از حد گرم را مهار کند.

0.1% افزایش یافت و به 7.0128 رسید و بالاتر از سطح مهم روانی 7 باقی ماند و مقامات چینی مجبور بودند تعادل ظریفی بین کاهش سیاست پولی برای حمایت از اقتصاد در حال تضعیف و جلوگیری از زیان بیشتر ارز ایجاد کنند.

پس از تحولات اخیر در اقتصاد ایالات متحده و تورم، اکنون انتظار داریم که FOMC نرخ بهره را افزایش دهد و زودتر به اوج خود برسد. تحلیلگران ABN Amro در یادداشتی گفتند: انتظار داریم که نرخ وجوه فدرال (بالا) در دسامبر به جای فوریه به 4 درصد برسد.