لبه های دلار بالاتر. یورو بالاتر از برابری در آستانه نشست ECB توسط Investing.com

با این حال، این جفت ارز بالاتر از سطح برابری خود باقی می‌ماند، زیرا بانک مرکزی اروپا قصد دارد نرخ بهره اصلی خود را به بالاترین میزان در بیش از یک دهه گذشته برساند تا با تورم رکورددار مقابله کند.

در بحبوحه انتظارات افزایش یافته مبنی بر اینکه ایالات متحده به زودی پس از افزایش 75 واحدی دیگر در هفته آینده به سمت افزایش کمتر تهاجمی نرخ بهره روی خواهد آورد، دلار از بالاترین سطح اخیر کاهش یافته است.

0.2% کاهش یافت و به 1.0057 رسید، حتی در حالی که آینده نگر اندکی به 41.9- در ماه نوامبر رسید، از 42.8- در اکتبر که به صورت نزولی اصلاح شده بود.رولف بورکل، کارشناس مصرف کننده GfK، گفت: “در حال حاضر صحبت از تغییر روند قطعا خیلی زود است. وضعیت برای احساسات مصرف کننده بسیار متشنج است.”

0.3% کاهش یافت و به 1.1591 رسید و از بالاترین سطح خود از 13 سپتامبر پس از واکنش مثبت معامله گران به درجه ای از ثبات سیاسی به هنگام روی کار آمدن نخست وزیر جدید، ریشی سوناک، بازگشت. حفظ جرمی هانت به عنوان صدراعظم

این به دنبال انتشار داده‌های ضعیف مسکن است که داده‌های منتشر شده در روز چهارشنبه نشان می‌دهد در سپتامبر بیش از 10 درصد کاهش داشته است.

با این حال، «تاکنون باید مشخص باشد که بخش مسکن به طور محکم در خط شلیک سیاست محدودکننده فدرال رزرو قرار دارد، اما برای اینکه فدرال رزرو به این نتیجه برسد که تقاضای کل به اندازه کافی نرم است، دیدن کند شدن سایر بخش‌های اقتصاد ایالات متحده مهم است. تحلیلگران ING در یادداشتی می‌گویند تا محدودیت‌های عرضه را جبران کند.

با 0.5% کاهش در 145.64 معامله شد و ین در برابر دلار بهبود یافت. با توجه به اینکه انتظار می رود در نشست روز جمعه، به طور گسترده ای نرخ ها را در سطوح فوق العاده پایین حفظ کند، این موضوع تا چه مدت می تواند مداخله بیشتر ادامه داشته باشد، قابل بحث است.

Investing.com – دلار آمریکا در اوایل معاملات روز پنجشنبه اروپا پس از زیان های یک شبه تثبیت شد، در حالی که یورو در آستانه افزایش انتظاری بانک مرکزی اروپا از ارزش برابری بالاتر رفت.

در ساعت 03:00 ET (07:00 به وقت گرینویچ)، دلار آمریکا که ارزش دلار را در برابر سبدی از شش ارز دیگر دنبال می کند، 0.2 درصد افزایش یافت و به 109.745 رسید، پس از آن که قبلا به 109.373 سقوط کرده بود که پایین ترین سطح خود در بیش از یک ماه گذشته بود.

توسط پیتر پرستار

با این حال، تمرکز اصلی در روز پنج‌شنبه بر تصمیم‌گیری نرخ بهره توسط بازارها خواهد بود و بازارها انتظار دارند که نرخ بهره را 75 بشکه افزایش دهد.

ING اضافه کرد: «معاوضه پیش‌فرض اعتباری بریتانیا اکنون به سطوح قبل از «رویداد مالی» بهبود یافته است، در حالی که اسپرد طلایی اکنون به سطح 150 واحدی که در اوایل سپتامبر مشاهده شد، بازگشته است.

با 0.1% کاهش به 0.6489، 0.2% افزایش به 0.5845 و 0.6% افزایش به 7.2152 رسید، زیرا داده ها نشان می دهد چین برای سومین ماه متوالی در سپتامبر سقوط کرد.


منبع: https://www.investing.com/news/forex-news/dollar-edges-higher-euro-above-parity-ahead-of-ecb-meeting-2923117