لبه های دلار بالاتر است. به دنبال اولین سود هفتگی در بیش از یک ماه توسط Investing.com

پیش از انتشار داده های PMI بخش تولید و خدمات در تعدادی از کشورهای منطقه یورو، 0.2% کاهش یافت و به 1.0947 رسید.

کریستین لاگارد، رئیس بانک مرکزی اروپا، روز پنجشنبه گفت: سیاست پولی بانک مرکزی اروپا “هنوز راه کمی در پیش دارد” تا تورم را به هدف 2 درصدی خود بازگرداند.

ارقام فوری ایالات متحده برای ماه آوریل اواخر روز جمعه منتشر می شود، که وضوح بیشتری را در مورد سلامت کلی اقتصادی بزرگترین اقتصاد جهان ارائه می دهد.

نظر تعدادی از سیاستگذاران فدرال رزرو در این هفته به افزایش 25 واحد پایه بانک مرکزی ایالات متحده در اوایل ماه مه اشاره کرد و قضاوت کرد که تورم هنوز در سطوح مشکل ساز است و سیاست های پولی همچنان باید تشدید شود.

0.3% افزایش یافت و به 6.8948 رسید و یوان پس از آن که داده ها نشان داد که بخش مهم تولیدی چین همچنان با تقاضای کند مبارزه می کند، ضربه خورد.


منبع: https://www.investing.com/news/forex-news/dollar-edges-higher-heading-for-first-weekly-gain-in-more-than-a-month-3061232

در ساعت 03:05 ET (07:05 به وقت گرینویچ)، دلار آمریکا که ارزش دلار را در برابر سبدی از شش ارز دیگر دنبال می‌کند، با 0.1 درصد افزایش به 101.720 معامله شد و پس از پنج هفته متوالی در مسیر صعود هفتگی حدود 0.3 درصد قرار گرفت. از ضرر و زیان

توسط پیتر پرستار


© رویترز.

گفته می‌شود، این می‌تواند آخرین افزایش چرخه باشد، زیرا داده‌های اقتصادی حاکی از کند شدن اقتصاد ایالات متحده است و بازارهای پول در حال کاهش نرخ‌ها از اوایل جولای تا پایان سال هستند.

اگرچه نظرسنجی‌های تولیدی در قلمرو انقباض گیر کرده‌اند، انتظار می‌رود بخش خدمات همچنان قوی بماند و بر فشار تورمی بیفزاید.

بخوانید:  تجزیه و تحلیل راسل و خلاصه ایده های معاملاتی

تحلیلگران ING در یادداشتی می‌گویند: «داستان بانک مرکزی اروپا یک داستان حمایتی ملایم برای یورو است، اما محیط بین‌الملل هنوز به نفع فشار بالای 1.10 یورو/دلار آمریکا نیست.

Investing.com – دلار آمریکا در اوایل جلسه روز جمعه اروپا افزایش یافت و به نظر می رسد اولین افزایش هفتگی خود در بیش از یک ماه گذشته را با توجه به انتظارات فزاینده مبنی بر اینکه فدرال رزرو در ماه آینده سیاست های پولی بیشتری را تشدید خواهد کرد، به ثبت برسد.

پس از اینکه بریتانیا با افت بیش از حد انتظار 0.9 درصدی در ماه مارس نسبت به فوریه، 0.3 درصد کاهش یافت و به 1.2403 رسید.

در جاهای دیگر، 0.8٪ کاهش یافت و به 0.6688 رسید، 0.3٪ کاهش یافت و به 133.88 رسید، با زیان محدود پس از رشد بیش از حد انتظار در مارس، در حالی که با سرعت کمتر از حد انتظار افزایش یافت.