صعود XAU/USD قبل از NFP ایالات متحده – آشکارساز تلاقی قانع کننده تر به نظر می رسد

Technical Confluence Detector نشان می دهد که قیمت طلا علیرغم آخرین عقب نشینی، فراتر از مانع اصلی قبلی در اطراف 1796 دلار باقی مانده است. گفته شد، سطح اعلام شده شامل فیبوناچی 23.6٪ در یک روز و 200-DMA است.

با این حال، سیگنال‌های اولیه ضعیف از شرایط اشتغال و تورم ایالات متحده به آمادگی سیاست‌گذاران فدرال رزرو برای کاهش مسیر افزایش نرخ بهره می‌پیوندد و گاوهای XAU/USD را امیدوار نگه می‌دارد. همچنین اجماع بازار برای گزارش اشتغال ایالات متحده در ماه نوامبر و خوش بینی پیرامون چین، یکی از بزرگترین خریداران طلا در جهان، حاکی از صعود بیشتر شمش است.

  • قیمت طلا پس از عبور از مقاومت های کلیدی، افزایش های اخیر را در حدود بالاترین حد چهار ماهه تثبیت می کند.
  • خلق و خوی محتاطانه، بازگشت دلار آمریکا به گاوهای XAU/USD اجازه می دهد تا نفسی بکشند.
  • انتظارات افتضاح از گزارش اشتغال ایالات متحده، تعصبات ناامیدانه برای فدرال رزرو به نفع گاوهای نر طلا است.
  • معاملات پایدار بیش از 1796 دلار، 1787 دلار خریداران را امیدوار نگه می دارد.

همچنین Pivot Point 1 Day R1 نزدیک به 1815 دلار به عنوان یک فیلتر صعودی عمل می کند که شکستن آن دست گاوها را آزاد می کند.

در اینجا نحوه ظاهر آن بر روی ابزار است

همچنین بخوانید: پیش نمایش حقوق و دستمزد غیرکشاورزی نوامبر ایالات متحده: تجزیه و تحلیل واکنش طلا به شگفتی های NFP

بخوانید:  ICYMI - 3 دلیل مورگان استنلی که سرمایه گذاران باید از سهام به سمت اوراق قرضه بروند

قیمت طلا: سطوح کلیدی برای تماشا

TCD (تکنیکال ردیاب تلاقی) ابزاری برای مکان یابی و اشاره به سطوح قیمتی است که در آن تراکم شاخص ها، میانگین های متحرک وجود دارد. سطوح فیبوناچی، نقاط محوری و غیره. اگر یک معامله گر کوتاه مدت هستید، نقاط ورودی برای استراتژی های ضد روند پیدا خواهید کرد و هر بار چند نقطه را شکار می کنید. اگر یک معامله گر میان مدت تا بلندمدت هستید، این ابزار به شما امکان می دهد از قبل سطوح قیمتی را بدانید که در آن یک روند میان مدت تا بلندمدت ممکن است متوقف شود و استراحت کند، کجا موقعیت ها را کاهش دهید یا کجا را افزایش دهید. اندازه موقعیت


منبع: https://www.fxstreet.com/news/gold-price-forecast-xau-usd-upside-appears-more-compelling-ahead-of-us-nfp-confluence-detector-202212020614

قیمت طلا (XAU/USD) در حدود بالاترین حد چهار ماهه خود قرار دارد و برای به چالش کشیدن روند صعودی سه روزه اخیر، در حالی که بازارها در اوایل روز جمعه منتظر حقوق و دستمزدهای غیرکشاورزی ایالات متحده (NFP) هستند، زیان ملایمی را نشان می دهد. علاوه بر نگرانی پیش از داده‌ها، به نظر می‌رسد تجدیدنظر در مورد آخرین سوگیری‌ها در مورد حرکت بعدی فدرال رزرو (فدرال رزرو) و سرفصل‌های ریسک منفی صندوق بین‌المللی پول (IMF) نیز خریداران طلا را مورد بررسی قرار داده است.

fxsorginal

درباره آشکارساز تلاقی های فنی

در مقابل، بالاترین قیمت روزانه قبلی نزدیک به 1805 دلار و خط بالایی بولینگر در D1، حدود 1810 دلار، می تواند خریداران طلا را مورد آزمایش قرار دهد.

شایان ذکر است که ضعف XAU/USD به بالای 1787 دلار در به چالش کشیدن پایین هفتگی در اطراف 1740 دلار تردیدی ندارد.

بخوانید:  لحظه ای تاریخی برای ین اما آیا کافی است؟

حتی اگر قیمت حمایت 1796 دلاری را بشکند، یک سطح کلیدی دیگر از جمله Pivot Point 1 Week R2 و بالاترین قیمت ماهانه قبلی در اطراف 1787 دلار برای خرس‌های طلا سخت خواهد بود.