شارژ حساب گوگل ادز با افراک!

چک کردن رقبا و تبلیغات آنها میتواند وضعیت رقابت روی کلمات کلیدی را مشخص کند. بدون شک آنها با ارائه اطلاعات مفید کسب و کار شما را برجسته میکنند. با این تفاوت که یک برچسب برجسته با نام Ad در کنار آدرس صفحه شما نمایش داده خواهد شد. از جمله مهم ترین بخش های ساخت اکانت گوگل ادز، تنظیم کردن کمپین مذکور است، که شامل مراحل مختلفی اعم از نام کمپین (Campaign name)، شبکه (Network)، کاربران هدف (Targeting and audiences)، زبان (languages)، بودجه (Budget) و مزایده (Bidding) می شود. این سیستم حرفهای تقریبا بیش از ۹۵درصد درآمدهای گوگل را شامل میشود که رقم بسیار بزرگی را نشان میدهد. ارتباط آگهی به مرتبط بودن متن آگهی با چیزی که ارائه می دهید اطلاق می شود که از اهمیت زیادی هم برخوردار است. چند درصد از این سود را مایل هستید به تبلیغات گوگل اختصاص دهید؟ علاوه بر این، تبلیغات در گوگل ادز به شما این امکان را می دهد که با بکارگیری عبارات کلیدی خاص، بتوانید تبلیغات و بطور کلی محتواهای تان را برای افرادی که از آن کلمات کلیدی استفاده می کنند، به نمایش بگذارید. در تبلیغات کلیکی گوگل هزینه به ازای هر کلیک را خودتان تعیین مینمایید، ناگفته نماند که گوگل برای اینکه سایت شما جایگاه بهتری پیدا کند پیشنهاداتی را خواهد داد ولی به صورت کلی شما میتوانید برای کلمات کلیدی خود هزینه مد نظرتان را انتخاب نمایید.

در این روش شما هزینه ریالی اعتبار شارژ اکانت خود و همچنین هزینه اضافی بهینهسازی کمپینهای تبلیغاتی را پرداخت میکنید. از جمله عواملی که در امتیاز کیفی یک سایت تاثیر گذارند، نرخ کلیک، میزان تجربه کاربری، کیفیت صفحات فرود، میزان ارتباط کلیدواژه با متن و همچنین میزان ارتباط متن با محتوای سایت هستند. کنترل هزینه توسط صاحبان مشاغل یکی از بهترین مزایای است. درصورتیکه تمایل به استفاده از این روش تبلیغاتی دارید، پیشنهاد اول ما به شما ادستیتو است.ادستیتو یکی از شرکتهای معتبر و فعال در ارائه خدمات تبلیغ در گوگل و فروشنده اکانتهای گوگل ادز در ایران است. جزئی تر بخواهیم بگوییم هزینه هر کلمه کلیدی از چند سنت تا چند صد دلار می تواند متغیر باشد.

اگر کسی با استفاده از این لینک شما، محصول انتخابی را خریداری کنید، شما دستمزدی دریافت خواهید کرد. اما در حالتی که سایت شما یک سایت محتوایی مانند زومیت یا دیجیاتو باشد که کاربران به دنبال کسب اطلاعات در موضوعات مورد نظر هستند، استفاده از تبلیغات گوگل برای چنین سایتهایی اصلا کاربرد ندارد. اگر به دنبال خدماتی که ارائه میدهید باشید، در گوگل چه چیزی را جستجو خواهید کرد؟ تبلیغات در گوگل ادز چه اهمیتی دارد؟ با استفاده از این افزونه تبلیغات در گوگل میتوانید لینکهای اضافهایی را در آگهی تبلیغاتی خود قرار دهید تا مشتری به صورت مستقیم به صفحهایی که مورد هدف شما است، متصل شود. نکته دیگری که باید مد نظر قرار دهید این است که به دلیل تحریم بودن ایران، برای بهره بردن از این سیستم تبلیغاتی بایستی حساب بین المللی داشته باشید تا بتوانید حسابتان را شارژ کنید. در این حالت میتوان کلمات کلیدی را به صورت هدفمندتری انتخاب کرده و از آنها برای ساخت کمپین تبلیغاتی گوگل خود استفاده کرد. هر یک از این کلمات نیز نرخ خاصی را دارند که بر اساس بودجه در نظر گرفته شده برای تبلیغات گوگل میتوانید آنها را اولویت بندی کنید.

بخوانید:  به پایین ترین حد چهار هفته اخیر می رسد و فروشندگان به 200-DMA چشم دوخته اند

همچنین سعی کنید http، https یا www را از ابتدای آدرس حذف کنید تا آدرس صفحه شامل کلمه کلیدی نیز باشد که تاثیر بهتری بگیرید. این تصور را از خود دور نگه دارید که هر چه تعداد کلیک بیشتر باشد، نتیجه بهتری خواهید گرفت. گوگل به کیفیت صفحه آگهی اهمیت میدهد و امتیازی برای آن در نظر خواهد گرفت؛ بنابراین چک کردن رقبای موفق باعث میشود بدانید تبلیغتان در چه سطحی باید باشد تا کمپین تبلیغاتی گوگل به موفقیت برسد. با ساخت اکانت گوگل ادوردز به نهایت موفقیت در بیزینس و تجارتتان برسید. بالا بودن میزان سهم نمایش، موفقیت کمپین تبلیغات در گوگل را تضمین نمی کند چرا که میزان تاثیرگذاری تبلیغ شما را نشان نمی دهد. لازم به ذکر است که تبلیغات در گوگل با پلتفرم گوگل ادوردز کار سختی نیست و به راحتی، با دستورالعمل ها و آموزش هایی که ما در سایت ساناسل در اختیارتان قرار داده ایم، قابل انجام است اما باز هم ترفند هایی موجود هستند که با استفاده از آن ها می توان کاهش قابل توجهی را در میزان مصرف بودجه و هزینه ها به وجود آورد و با کمترین هزینه بهترین تبلیغات را راه اندازی کرد.

در دنیای نوین، از بهترین روش های بازاریابی و برندینگ، تبلیغات در گوگل و به عبارتی استفاده از پلتفرم تبلیغاتی گوگل یا همان گوگل ادوردز است. به دلیل استفاده روزافزون کاربران از اینترنت ، یکی از بهترین روشهای تبلیغاتی قرار دادن تبلیغات در گوگل ادوردز و کلمات کلیدی بازاریابی در موتورهای جستجو است. از رایج ترین روش های تبلیغ در گوگل، تبلیغات کلیکی گوگل و یا همان PPC است. خودتان را به جای مشتری بگذارید و از جانب مشتری فکر کنید. شاید فکر کنید در چنین حالتی هر سایتی نیاز داشته باشد که از گوگل ادوردز استفاده کند، در صورتی که اینطور نیست. لازم است بدانید که فقط افزودن بدون فکر یک افزونه (Extension) به این معنی نیست که CTR شما افزایش مییابد. قبل از رسیدن به مراحل ساخت اکانت گوگل ادز، بد نیست بدانید کمپین های گوگل ادز قابلیت کسب درآمد بسیار خوبی دارند. باید بدانید که این افراد به عنوان واسطه و به دلیل نداشتن حساب کاربری معتبر امکان واریز مستقیم پول را نداشته و هزینه های سربار خود را از شما دریافت می کنند. تبلیغات گوگل (google adwords ) یکی از روش های موثر تبلیغات کلیکی می باشد . همانطور که از نام آن مشخص است اینگونه تبلیغات بر اساس کلیک هایی که بر رویشان صورت می پذیرد هزینه هایشان محاسبه می شود.

مرحله بعدی برای تبلیغات گوگل چیست و بعد از انتخاب کلمه کلیدی باید چهکاری انجام دهیم؟ سلام آیا تبلیغات گوگل ادوردز در ایران تحریم است؟ یعنی اگر با این فرض که نرخ تبدیل شما به صورت ثابت روی 1 درصد باقی بماند، برای هر کلیک در تبلیغات ادوردز میتوانید 1200 تومان هزینه پرداخت کنید و همان 400.000 تومان سود را به ازای هر فروش داشته باشید. این کمپین خودکار می باشد و زمانی که شما بودجه و پیشنهاد خود را ارسال کنید، گوگل ادز به طور خودکار تبلیغات شما را تولید و بهینه می کند. رتبه بندی آگهی که همان اد رنک است در زمان مزایده توسط گوگل انجام می شود تا به ترتیب بهترین تبلیغ ها از هر نظر از رتبه های برتر به معمولی تر قرار بگیرند. یک روش برای کسب درآمد، انتخاب فایل هایی است که در زمان خاصی اصطلاحا داغ هستند. کمپین ساخته شده در گوگل بر اساس کلمات کلیدی انتخاب شده، جایگاه مورد نظر برای نمایش تبلیغ و بسیاری فاکتور دیگر یک نرخ متفاوت بابت هر کلیک خواهد داشت. شیوه عملکرد گوگل ادوردز به این صورت است که در ازاء مبلغی که به گوگل پرداخت می شود، تبلیغ شما با کلمات کلیدی انتخابی تان در صفحات برتر نتایج جستجوی گوگل نمایش داده می شود.

بخوانید:  AUDUSD از حمایت در MA 200 روزه به مقاومت در MA 100 روزه حرکت می کند.

برای سپردن کار خود به بسیاری از موسسه ها، بایستی اول به خرید اکانت گوگل ادوردز بپردازید. با استفاده از این روش تبلیغاتی و ساختن اکانت گوگل ادوردز بسیاری از کمپانی های کوچک و بزرگ توانسته اند نام برند، محصولات و خدمات خود را به بسیاری از افراد بشناسانند و نشان دهند. گوگل ادوردز که به تازگی تغییر نام داده و آن را با گوگل ادز(Google Ads) میشناسیم یکی از سرویسهای گوگل است که سهم بزرگی از درآمد گوگل را به خود اختصاص داده است. پس از ساخت اکانت نوبت به ساخت کمپین، که یک گروه تبلیغاتی است، می رسد. روش های متعددی برای تبلیغات در گوگل وجود دارند که از بهترین آن ها می توان به PPC که به معنای پراخت به ازای هر کلیک است، اشاره کنیم.

هر زمان کاربری یکی از کلیدواژههای مشخص شده را جستجو کند، گوگل بدون در نظر گرفتن سایر سایتها از نظر سئو و بهینه سازی، در بالای نتایج جستجو سایت شما را نمایش خواهد داد که نمونه آن را در تصویر زیر میبینید. که از طریق همین فاکتور گوگل ارزیابی می کند که تبلیغ شما نسبت به رقیبانتان ارجحیت دارد یا خیر. درج مزایا و امتیازاتی که نسبت به رقبا دارید میتواند تعداد کلیک را افزایش داده و کمپین موفقی داشته باشید. به این نکته نیز توجه کنید که ممکن است قیمتی خوب برای هر کلیک و کیفیتی خوبی برای تبلیغتان فراهم آورده باشید اما باز نتیجه ای که می خواهید را نگیرید. 5. Brand Awareness and Reach: دستیابی به طیف عظیمی از مخاطبان را ممکن میکند تا آگاهی از برند اتفاق بیفتد. اگر تبلیغ و مقصد آن به عبارت موردنظر مرتبط باشد، بازدیدکنندگان بیشتری از طریق پرداخت به ازای کلیک (تبلیغات گوگل) به سایت شما خواهند آمد. تبلیغات در گوگل چگونه انجام میگیرد؟

گوگل از بین پیشنهادات و تبلیغات گوناگون بهترین آن ها را بر می گزیند. نمایش یا عدم نمایش تبلیغ شما و همچنین جایگاه نمایش آن به Ad Rank تبلیغات شما بستگی دارد. پس از افتتاح حساب کافیست به ادامه کار بپردازید که به معنای ایجاد کمپین های تبلیغاتی، گروه های تبلیغاتی، تعیین کلمات کلیدی اصلی و همچنین کیورد های منفی و … سئو درواقع علامت اختصاری بهینهسازی موتورهای جستوجو میباشد که از طریق این سیستم تبلیغاتی، میتوانید کسبوکار خود را تبلیغ کنید. تصور کنید تعداد زیادی از افراد هستند که تمایل به انجام تبلیغاتشان به این شیوه دارند، برای این که این کار به طور بهینه انجام بپذیرد و بهترین تبلیغ ها به نمایش در بیایند، مزایده ای برگذار می شود. با استفاده از گوگل ادز میتوانید با پرداخت هزینه بابت کلمات کلیدی مشخص شده، سایت خود را در اولین نتیجه گوگل نمایش دهید. فاکتورهای متعددی در محاسبه امتیاز کیفی کلیدواژه های تبلیغاتی گوگل ادوردز مؤثرند؛ برخی از آنها را شما میتوانید ارتقا دهید و برخی از کنترل شما خارج هستند. پس میتوان نتیجه گرفت که سایتهای محتوایی برای جذب ترافیک بیشتر باید روی سئو سایت تمرکز کنند، اما سایتهای فروشگاهی و خدماتی که تبلیغات آنها برای کسب درآمد از اینترنت لازم است باید از تبلیغات گوگل استفاده کنند تا بیشتر دیده شده و همزمان با تمرکز روی سئو سایت به مرور زمان از تبلیغات کاسته و مشتریان خود را به کمک سئو سایت تامین کنند.

بخوانید:  پوند/دلار آمریکا با 3 افت هفتگی متوالی با یک جهش فنی مواجه شد

شاید جالب باشد بدانید که بیش از 87 درصد کاربران به نتایج جستجو که در صفحات دوم قرار دارد اصلا مراجعه نمیکنند. این فرایند کمتر از ۱۲ ساعت هست. اگر کمتر از 50 دلار خرج کردید، آستانه شما برای ماه بعد نیز 50 دلار خواهد بود، با این تفاوت که خودتان می توانید این مقدار را تعیین کنید. از طرفی نیز می توانید کلیه امور پرداخت هزینه و مدیریت حساب را به تیم متخصص و جوان ساناسل بسپارید و بدون هیچ نگرانی به کسب و کار خود برسید و افزایش تماس ها و فروشتان را به وضوح ببینید. اگر زمان و تخصص کافی برای ایجاد، مدیریت و بهینه سازی کمپینهای گوگل ادز داشته باشید، میتوانید اکانت اختصاصی گوگل ادز با دسترسی مستقیم سفارش دهید و شخصا کمپینهای مورد نظر خود را در اکانت گوگل ادز درج کنید.

این به شما کمک میکند به اهداف تجاری خود برسید و بودجه کمتری را به کمپینهایی که برای آزمایش استفاده میکنید یا ROI کمتری تولید گوگل ادز در ایران میکنند، اختصاص دهید. ۱. روی اهداف تبلیغاتی خود تمرکز کنید. وجود رقابت بر روی یک کلیدواژه و میزان این رقابت بر روی هزینه کلیک شما تأثیرگذار خواهد بود. اما در حالتی که این کار را توسط نوین انجام دهید هزینه کمتری در بر خواهد داشت. شما باید متنی کاملا مربوط به محصولات و خدماتتان آماده کنید و تمامی اطلاعات لازم را در اختیار مخاطبینتان قرار دهید. اولاً، Google با میلیونها وبسایت شریک میشود و به بیش از 90٪ از همه کاربران اینترنت دسترسی پیدا میکند، که کمک میکند تبلیغات کسبوکار شما تا حد ممکن در مقابل دیدگان بیشتر قرار گیرد.

در سایت وبرمز یک راهنمای کامل تبلیغات گوگل ادز به صورت پی دی اف قرار داده شده است که می توانید با مطالعه آن، اگر شناخت خوبی از سایت، سئو و تبلیغات دیجیتال دارید برای انجام شخصی این تبلیغات آماده شوید. از بخش change history در گوگل ادز نه تنها میتوانید تمام تغییرات ایجاد شده را به همراه ایمیل تغییر دهنده، مشاهده کنید، بلکه می توانید تمامی تغییرات انجام شده را بازگردانید. در شکل زیر یک آگهی گوگل ادز را مشاهده میکنید. اگر بر اساس آمار سایت از بین 1000 نفری که صفحه فروش را مشاهده کردهاند 10 نفر خرید کنند آنگاه نرخ تبدیل 1% خواهد بود.