سیلورگیت باعث فروش کوچک دیگری برای ارزهای دیجیتال شد

به گفته گلاسنود، خریدهای خرده فروشی سرمایه گذاران بیت کوین از انتشار سکه پیشی گرفته است. سرمایه‌گذاران دارای موجودی تا 1 BTC (“میگو”) و بین 1 تا 10 BTC (“خرچنگ”) در سال گذشته به ترتیب 105٪ و 119٪ بیت‌کوین بیشتری خریداری کرده‌اند.

توسعه دهندگان اتریوم 14 مارس را به عنوان تاریخ ارتقاء شانگهای در شبکه آزمایشی گورلی تعیین کرده اند. اگر ارتقاء شبکه آزمایشی با موفقیت انجام شود، ارتقاء شبکه اصلی ممکن است در هفته دوم آوریل رخ دهد.

تصویر بازار

بیت کوین اوایل صبح امروز بیش از 6 درصد سقوط کرد و به 22.0 هزار دلار رسید. فرو رفتن در این حوزه به عنوان واکنش بازار به ورشکستگی احتمالی Silvergate رخ داد. این خبر موجی از دستورات توقف را برانگیخت زیرا ترس از این که این وضعیت می‌تواند تأثیر دومینویی در صنعت ایجاد کند، مانند FTX در اوایل روز، ایجاد کرد.

سهام شرکت هولدینگ آمریکایی Silvergate Capital Corporation که مالک بانک رمزنگاری Silvergate است، با انتشار اخبار تاخیر در انتشار گزارش سالانه خود به SEC تقریباً 49 درصد سقوط کرد. این شرکت گفت که برای تکمیل حسابرسی خود به “زمان اضافی” نیاز دارد.

بانک سیلورگیت اعلام کرده است که ممکن است به دلیل فروش گسترده و ناتوانی در بازپرداخت بدهی های خود ورشکستگی کند. کوین بیس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال ایالات متحده، از قطع رابطه مالی خود با بانک سیلورگیت خبر داد.

بازده بالای 22.8 دلار در هر اونس قبل از بسته شدن امروز می تواند جرقه ای برای خرید بیشتر شود. بسته شدن نزدیک به سطوح پایین سیگنالی ضروری برای گسترش ترس در سراسر بازار کریپتو خواهد بود که نشان دهنده کاهش بیشتر به 19.7 هزار دلار در هفته های آینده است.

بخوانید:  عقب نشینی GBP/USD در حدود 1.2450 کاهش می یابد زیرا بازگشت دلار آمریکا فاقد پشتیبانی از سرنخ های اشتغال است.

پیشینه اخبار

این مقاله توسط FxProالکس کوپتسیکویچ، تحلیلگر ارشد بازار.


منبع: https://www.forexlive.com/Education/silvergate-triggered-yet-another-mini-crypto-sell-off-20230303/

از نظر فنی، افت قیمت را به پایین‌تر از میانگین متحرک 50 روزه خود رسانده است که چشم‌انداز کوتاه‌مدت خوبی را نشان نمی‌دهد، اگرچه این سیگنال تنها در پایان روز قابل اعتماد خواهد بود. تصویر روزانه یکی از خریدهای مرتب پس از یک شیب کوتاه است. به طور کلی احساسات نسبتا مثبت در بازارهای جهانی از خلق و خوی خرید حمایت می کند.