سهام Jupiter Neurosciences (JUNS) در 21 سپتامبر بین 5 تا 7 دلار در هر سهم عرضه می شود.

Jupiter Neurosciences که در سال 2016 در Jupiter، فلوریدا تأسیس شد، تنها پنج کارمند دارد، به استثنای همه مدیران. این شرکت بر روی محصول اصلی پلت فرم رسوراترول خود به نام JOTROL متمرکز شده است که مراحل مختلف آزمایش را پشت سر می گذارد. تصور می شود که JOTROL برای تعدادی از انواع مختلف التهاب عصبی موثر است. اینها شامل موکوپلی ساکاریدوز نوع 1، آتاکسی فریدریش، MELAS و بیماری ALS در مراحل اولیه است. استفاده دیگر ممکن است انواع خاصی از آلزایمر زودرس ناشی از آسیب مغزی باشد. نمودار زیر جدول زمانی مختلف برای آزمایش بالینی برای هر بیماری یا اختلال را نشان می دهد.

عصب شناسی مشترییک شرکت بیوتکنولوژی در مرحله بالینی، معاملات خود را تحت عنوان JUNS در روز چهارشنبه، 21 سپتامبر آغاز خواهد کرد. IPO ابتدا برای 9 سپتامبر و سپس 14 سپتامبر برنامه ریزی شده بود، قبل از اینکه به دلیل نوسانات بازار به چهارشنبه عقب انداخته شد.

در پرونده S-1 آمده است: “بر اساس برنامه عملیاتی فعلی ما، ما معتقدیم که درآمد خالص حاصل از این پیشنهاد، همراه با پول نقد و معادل های نقدی موجود ما، برای تامین مالی عملیات ما حداقل در 24 ماه آینده کافی خواهد بود.” SEC

منبع: Jupiterneurosciences.com

  • سهام Jupiter Neurosciences در 21 سپتامبر عرضه می شود.
  • بیوتکنولوژی تحت عنوان JUNS معامله خواهد شد.
  • مدیریت انتظار دارد حدود 15 میلیون دلار جمع آوری کند.

در مقابل تخصیص‌های بیش از حد بیمه‌گران، JUNS باید در ۲۱ سپتامبر با ارزش بازاری بین ۵۰ تا ۶۰ میلیون دلار عرضه اولیه شود.


منبع: https://www.fxstreet.com/news/jupiter-neurosciences-juns-stock-will-debut-september-21-between-5-and-7-a-share-202209201703

با استفاده از Spartan Capital، Jupiter Neurosciences قصد دارد 2.5 میلیون سهم را به قیمت هر سهم بین 5 تا 7 دلار بفروشد. این به شرکت کمک می کند تا حدود 15 میلیون دلار برای انجام آزمایشات بالینی موجود جمع آوری کند. این شرکت هیچ حامی نهادی یا سرمایه‌گذار عمده‌ای از صنعت داروسازی ندارد.