سهام گلدمن ساکس (GS) بیش از 3 درصد برنده سود عمده شد

نمودار هفتگی سهام گلدمن ساکس


منبع: https://www.fxstreet.com/news/goldman-sachs-stock-gs-jumps-more-than-3-on-major-earnings-win-202210181258

  • گلدمن ساکس اجماع EPS را 10% شکست داد.
  • سهام GS در پیش از بازار 3.2 درصد افزایش یافته است.
  • گلدمن تصمیم گرفته است که تجارت خود را بازسازی کند.

گروه گلدمن ساکس (GS) درآمدهای سه ماهه سوم را قبل از زنگ افتتاحیه در روز سه شنبه منتشر کرد که می تواند باعث افزایش مجدد سهام شود. درآمد بانک سرمایه گذاری مشهور 8.25 دلار به ازای هر سهم (GAAP) در مقایسه با اجماع 7.51 دلار – تقریباً 10٪ شکست.

در ماه های اخیر به سطح قیمت 320 دلار احترام گذاشته شده است. بسته شدن در بالای آن باید انرژی لازم برای دویدن در 340 دلار را ایجاد کند. بر اساس خطوط حمایت از امسال، حمایت جدی در هر دو 290 و 280 دلار است.

EPS گلدمن بهتر از 7.73 دلاری بود که در سه ماهه دوم به دست آورده بود، اما بسیار کمتر از 14.93 دلاری بود که یک سال پیش در بازار صعودی بیش از حد سال 2021 به دست آورده بود. درآمد 11.98 میلیارد دلاری نیز به اجماع 11.5 میلیارد دلار رسید.

بر اساس خط روند نزولی که تقریباً یک سال پیش آغاز شد، هر افزایشی سهام گلدمن را به سمت مقاومت در محدوده 340 دلار سوق می دهد. میانگین متحرک 8 هفته اخیراً از میانگین 30 هفته ای عبور کرده است، اما نتایج Q3 ممکن است بتواند این جزئیات را معکوس کند. واگرایی میانگین متحرک همگرایی (MACD) نیز در جهت اشتباهی در حال حرکت است، اما ممکن است با یک سکه تغییر کند. همه چیز به عملکرد بازار در این هفته بستگی دارد.

بخوانید:  وزارت دارایی آلمان می گوید تورم در سال 2023 کاهش خواهد یافت
سهام GS با توجه به اخبار افزایش یافت و 3.2 درصد در پیش بازار سه شنبه به 316.55 دلار رسید.

اخبار درآمد گلدمن ساکس

درآمد بانکداری سرمایه گذاری 1.58 میلیارد دلاری نسبت به سال قبل 57 درصد کاهش یافت. درآمد خالص گلوبال مارکتز 11 درصد در سال رشد کرد و درآمد بخش سهام آن نسبت به سال گذشته 14 درصد کاهش یافت. درآمد مدیریت مصرف کننده و ثروت 2.38 میلیارد دلاری سالانه 18 درصد افزایش یافت، اما درآمد بخش مدیریت ثروت ثابت بود. بخش بانکداری مصرف کننده نیز شاهد کاهش 12 درصدی درآمد نسبت به سال گذشته بود.

پیش بینی سهام گلدمن ساکس

بانک خود را به سه بخش تغییر ساختار داده است: مدیریت دارایی و ثروت. بانکداری و بازارهای جهانی؛ و راهکارهای پلتفرم آخرین واحد شامل خدمات دیجیتال گلدمن برای پایگاه مشتری آن است. نئوبانک مارکوس آن تحت واحد مدیریت دارایی و ثروت قرار گرفته است.