سهام رایان کوهن به تجمع AMC کمک می کند

با این حال، اگر گاوها و طرفداران رایان کوهن حاضر به تسلیم نشدند، انتظار می‌رود سهام نوردستروم سطح مقاومت نوامبر 2021 را مجدداً در 36 دلار آزمایش کند.

به نظر می رسد رسانه های خبری مانند رویترز و بلومبرگ به منبعی از داخل شرکت تکیه می کنند، اما تاکنون هیچ اطمینانی در مورد میزان سهام رایان کوهن وجود نداشته است. گزارش بلومبرگ می گوید که این سهام در حال حاضر رایان کوهن را به یکی از پنج سهامدار برتر در میان اعضای غیر خانواده تبدیل کرده است.

در گذشته رایان کوهن با بسیاری از سرمایه گذاری های خود به عنوان یک سهامدار فعال عمل کرده است. همین اواخر پرسید علی بابا (BAB) بازخرید سهام خود را افزایش دهند. قبل از آن او رئیس GameStop شد و سپس مارک تریتون، مدیرعامل Bed Bath & Beyond را از در بیرون راند. تریتون ممکن است در واقع دلیل علاقه کوهن به نوردستروم باشد، زیرا او در هیئت مدیره خدمت می کند و ریاست کمیته غرامت آنها را بر عهده دارد.

نمودار 4 ساعته JWN


منبع: https://www.fxstreet.com/news/nordstrom-jwn-stock-forecast-ryan-cohens-stake-helps-amc-rally-202302031412

جای تعجب نیست که سهام JWN به دیواری بالاتر از 27 دلار رسید. در ماه مارس، ژوئن و آگوست 2022، به نظر می رسد سهام نوردستروم مقاومت سرسختانه ای در حدود 27.42 دلار پیدا کرده است. این سد مقاومت تنها در آوریل سال گذشته برای مدت طولانی شکست خورد، زمانی که در 29.50 دلار یا بیشتر متوقف شد. همانطور که گفته شد، من این نمودار را نمی‌توانم دستکم به آسانی با تغییرات بسیار بیشتری قابل قبول باشد.

آیا کوهن می تواند انگیزه داشته باشد که یک بار دیگر چکمه را به تریتون بدهد؟ تریتون بین سال‌های 2009 تا 2016 به‌عنوان مدیر اجرایی در نوردستروم کار می‌کرد و گزارش‌هایی که تاکنون منتشر شده نشان می‌دهد کوهن به یک صندلی هیئت مدیره علاقه‌مند است. هیئت مدیره ممکن است کمتر تمایلی به کمک به کوهن در این مورد داشته باشد، با این حال، پس از مدت کوتاهی سرمایه‌گذاری او در Bed Bath & Beyond، او سرمایه‌گذاران خرد را رها کرد که پس از 60 میلیون دلار سود، کیف را در دست بگیرند و شرکت اکنون آشکارا در حال فعالیت است. به فکر ورشکستگی

پیش بینی سهام نوردستروم

یکی از سخنگویان نوردستروم نوشت: “در حالی که آقای کوهن چندین سال است که به دنبال هیچ بحثی با ما نبوده است، ما آماده شنیدن نظرات او هستیم، همانطور که با همه سهامداران نوردستروم انجام می دهیم.”

گویی در این هفته خبرهای کافی وجود نداشت، رایان کوهن، کارگزار سهامدار میم – معروف به دلیل تأسیس جویدنی (CHWY) و سرمایه گذاری در GameStop (GME)، AMC Entertainment (AMC) و Bed Bath & Beyond (BBBY) – در خرده‌فروشی مجلل مد سهم گرفته است نوردستروم (JWN). سهام در پیش‌بازار جمعه بیش از 35 درصد رشد داشته است و این هیجان به یکی از اولین سرمایه‌گذاری‌های او یعنی سهام AMC کمک کرده است.

هر چیزی ممکن است در یک محیط ایجاد شده توسط میم اتفاق بیفتد و معامله‌گران خرده‌فروشی با قدرت کامل از ابتدای سال وارد بازار شده‌اند، اما ورود به بالای 27 دلار حداقل راه آسانی برای بالاتر از آن فراهم نمی‌کند. ثانیاً، به نظر می‌رسد که با فروش سه سهام بزرگ FAANG در اواخر پنجشنبه و افزایش ارزش دلار آمریکا، بازار کاهش یافته است. از اوایل فوریه، از این سکو در ماه، سراشیبی به نظر می رسد.

سهام AMC در پیش‌بازار رشد 3 درصدی داشته است، که معمولاً چندان جالب نیست، به جز اینکه معاملات آتی NASDAQ بیشتر از روز را بیش از 1 درصد کاهش داده است که دلیل آن درآمد ضعیفی است که اواخر پنجشنبه نشان داده شد. اپل (AAPL)، آمازون (AMZN) و الفبا (GOOGL). علاوه بر این، داده های حقوق و دستمزد غیرکشاورزی در ماه ژانویه با 517000 شغل جدید بسیار داغ شد. این بسیار بالاتر از انتظارات برای 185000 بود و ارزش دلار آمریکا را بسیار بالاتر برد، که معمولاً با افزایش در بازار سهام همبستگی معکوس دارد. ناظران بازار همچنین نگران هستند که بازار کار داغ منجر به تورم بیشتر و در نتیجه افزایش نرخ بهره فدرال رزرو شود.

اخبار بورس نوردستروم

  • گزارش شده است که رایان کوهن سهام بزرگی را در این شرکت در اختیار گرفته است.
  • سهام AMC در برابر نزول NASDAQ 3 درصد افزایش یافت.
  • قدرت دلار آمریکا ناشی از رقم داغ NFP به سهام آسیب می رساند.
  • سهام JWN در پیش از بازار روز جمعه تا 35 درصد افزایش یافت.