سقوط سهام Mullen Automotive در 0.20 دلار متوقف شد، آیا این پایین است؟

پرونده جداگانه SEC می گوید که مولن یک تقسیم معکوس بین ساختار 1-برای-2 و 1-for-10 را اعمال خواهد کرد. تقسیم معکوس در 4 می 1 به 25 بود که قیمت سهم را از حدود 0.064 دلار به 1.60 دلار رساند. قیمت سهام قبل از اینکه تقویم حتی به ژوئن تغییر کند به زیر 1 دلار سقوط کرد.

رویداد سهامداران همچنین اجازه رای دادن به تغییر از یک شرکت دلاور به شرکت مریلند، انتشار 30 میلیون دلار دیگر سهام عادی و تصویب 52 میلیون سهام جدید برای پرداخت تشویقی را می دهد.

سوالات متداول خودرو مولن

Mullen Automotive چیست؟

یک روز دیگر، یک فروش دیگر برای خودرو مولن (MULN). مدیرعامل دیوید میچری و شرکت به رقیق کردن خودروی برقی در حال رشد (EV) با سرعتی بی سابقه ادامه می دهند که باعث کاهش قیمت سهام MULN می شود. سهام MULN اکنون از زمان تقسیم معکوس سهام 1 به 25 که کمی بیش از یک ماه پیش در 4 می رخ داد، 79.9 درصد کاهش یافته است.


اشتراک گذاری:

  • سهام Mullen Automotive از 4 می حدود 80 درصد از ارزش خود را از دست داده است.
  • اکنون استارتاپ EV 586 میلیون سهم دیگر را برای فروش مجدد فوری برای سرمایه گذاران منتشر کرد.
  • مولن برای این فروش مجدد هیچ پاداشی دریافت نخواهد کرد.
  • مولن امیدوار است در نشست 3 آگوست خود، یک تقسیم معکوس سهام دیگر را تصویب کند.

در تاریخ 12 ژوئن، تشکیل پرونده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) مکمل دفترچه ای است که مولن 585,937,467 سهام جدید سهام عادی را برای فروش مجدد ثبت کرده است.

بخوانید:  به 1.2170 نگاه می کند، اما مراقب تله باشید

نمودار روزانه MULN


منبع: https://www.fxstreet.com/news/mullen-automotive-stock-forecast-muln-already-down-80-since-reverse-split-202306141258

مولن از زمان عرضه عمومی در اواخر سال 2021، سهام خود را رقیق کرده است. این به این دلیل است که شرکت تاکنون درآمد کمی از عملیات دارد و هیچ سودی ندارد. سهام از زمان ادغام معکوس شرکت در نوامبر 2021 بیش از 99 درصد سقوط کرده است و رقیق شدن سریع بیشتر مقصر است. با در نظر گرفتن تقسیم معکوس 1 به 25 سهام مولن در 4 می 2023، مولن دارای 33338727 سهم در 30 سپتامبر 2022 بود، اما 126281274 سهم در 31 مارس 2023. شرکت مجاز به فروش کمتر از 2 میلیون سهم است. مجوز فعلی

پیش بینی سهام مولن

پس از قرارداد Acuitas Capital در اوایل ژوئن که به مولن اجازه داد تا 36٪ سهام عادی رقیق شود، زیرا بخش اعظم آن در ضمانت نامه بود، مدیریت این خودروساز در مرحله توسعه روز دوشنبه پرونده جدیدی را با تنظیم کننده ها برای انتشار صادر کرد. نزدیک به 586 میلیون سهام عادی جدید.

نمودار روزانه سهام MULN

شاخص قدرت نسبی (RSI) به میزان زیادی بیش از حد فروخته می شود، اما در این مورد یک سیگنال صعودی نیست. مولن احتمالاً بیش از 50 درصد از ارزش هر سهم خود را قبل از اجرای تقسیم معکوس بعدی در ماه آگوست از دست خواهد داد و پس از آن سهامداران باید انتظار داشته باشند که پس از آن کاهش یابد.

Mullen Automotive یک شرکت خودروهای برقی در مرحله توسعه تجاری است که در Brea، کالیفرنیا مستقر است و معمولاً از مشارکت های خارجی برای تولید وسایل نقلیه خود استفاده می کند. این شرکت در سال 2014 تاسیس شد و در حال حاضر خودروهای تحویل برقی خود طراحی را به فروش می رساند. علاوه بر پیشنهادات تجاری خود، مولن قصد دارد تولید کراس اوور Mullen FIVE EV خود را در اواخر سال 2024 یا اوایل سال 2025 آغاز کند. Mullen Automotive از طریق ادغام معکوس در اواخر سال 2021 در بورس NASDAQ وارد بازار شد.

بخوانید:  خرده فروشی کلمبیا (سالانه) در فوریه به 0.1 درصد از 1.2 درصد قبلی کاهش یافت.

تیم پشت مولن اتوموتیو کیست؟

دیوید میچری از زمانی که این شرکت را در سال 2014 تأسیس و تأسیس کرد، مدیر عامل شرکت بوده است. مدیر مالی جاناتان نیو، مدیر ارشد بازرگانی جان شوگمن و رئیس بخش خودرو کالین پوپا به میچری پیوستند.

Mullen Automotive در حال حاضر چه خودروهایی را ارائه می دهد؟

مولن از طریق مشارکت با گروه خودروسازی رندی ماریون، ون تحویل مولن وان خود را با برد الکتریکی 110 مایل توزیع می کند. از طریق توافق با یک تولید کننده و توزیع کننده چینی مستقر در ایرلند، این شرکت همچنین خودروی حمل و نقل شهری Mullen-GO Commercial Urban Delivery EV را در اروپا توزیع می کند. در جولای 2023، مولن تولید تجاری کامیون دوربرد کلاس 3 EV Cab شاسی را برای تحویل فوری در کارخانه خود در می سی سی پی آغاز خواهد کرد. مولن از طریق 60 درصد سهام خود در Bollinger Motors از مزایای شاسی بلند B1 و پیکاپ B2 آن شرکت و همچنین سایر وسایل نقلیه تجاری در آینده بهره خواهد برد. خودروی کراس اوور Mullen FIVE حداقل تا اواخر سال 2024 برای تولید در نظر گرفته نشده است، اما در حال حاضر رزرو شده است.

چرا سهام MULN با چنین قیمت سهام پایین معامله می شود؟

به روز رسانی: سهام مولن در جلسه عادی روز پنج‌شنبه که برای معامله باز بود، 5.3 درصد دیگر سقوط کرد و به پایین‌ترین حد تاریخ 0.2130 دلار تعدیل شد و به نظر می‌رسد که حمایتی بالاتر از مرز 0.20 دلار کسب کرده است.

حداقل آنها آگاه هستند! توافق فعلی مولن با هیئت مدیره آن امکان ایجاد حداکثر 5 میلیارد سهم سهام عادی و 500 میلیون سهام ممتاز را فراهم می کند.

اخبار سهام مولن: یک تقسیم معکوس دیگر سهام به سمت رای سهامداران پیش رفت

تعدادی از افراد و اشخاص حقیقی و حقوقی که در گذشته ضمانت نامه صادر می شد، اکنون این وارانت ها را با سهام عادی معاوضه کرده و بلافاصله به فروش می رسانند. هیچ یک از عواید این فروش به مولن نمی رسد. این نهادهای فروشنده عبارتند از Esoussa Holdings، Michael Wachs 2022 Dynasty Trust، Acuitas Capital، Micael Friedlander، Jess Mogul، Jim Fallon، Davis-Rice Pty Limited و Ault Lending.

بخوانید:  AUD/USD به سمت 0.6900 کاهش می یابد زیرا سیاست گذاران فدرال رزرو در مورد راهنمایی نرخ ها مخالف به نظر می رسند.

سهام MULN تنها در 24 ساعت در روز چهارشنبه 33 درصد از دست داد. ابتدا، سهام مولن در جلسه عادی روز چهارشنبه 30 درصد افت کرد که پس از آن 6.3 درصد دیگر سقوط کرد. در مجموع، قیمت سهام MULN از 0.3215 دلار، قیمت پایانی روز سه شنبه، به 0.2109 دلار در پایان جلسه پس از بازار روز چهارشنبه کاهش یافت.

اخبار سهام خودرو مولن: یک قایق دیگر از رقیق شدن

برای رنگ، در پرونده مولن آمده است: «از 7 ژوئن 2023، ما 243،567،602 سهم سهام مشترک داشتیم. در همان تاریخ، ما همچنین دارای 1037 سهم از سهام ممتاز سری A قابل تبدیل به مجموع 4148 سهم سهام عادی، 1210056 سهم از سهام ممتاز سری C قابل تبدیل به مجموع 14523 سهم از سهام عادی و 36 سهام سری09 بودیم. D سهام ممتاز قابل تبدیل به مجموع 48402 سهم سهام عادی. انتشار سهام سهام عادی پس از تبدیل این گونه سهام از سهام ممتاز، درصد مالکیت دارندگان سهام مشترک ما را کاهش می دهد، ارزش دفتری هر سهم سهام مشترک ما را کاهش می دهد و تعداد سهام قابل معامله عمومی را افزایش می دهد. می تواند قیمت بازار سهام مشترک ما را کاهش دهد.”

مولن همچنین اعلام کرد که جلسه سهامداران خود را برای 3 آگوست برنامه ریزی می کند. در این جلسه، مدیریت گفت که نیاز به انجام یک تقسیم معکوس سهام دیگر را برای رای گیری مطرح خواهد کرد. این به این دلیل است که بورس NASDAQ شرکت ها را ملزم می کند که قیمت سهام را بالای 1 دلار حفظ کنند.

در حالی که بقیه بازار به دلیل کاهش شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) در ماه می در حال رونق است و انتظارات مربوط به توقف نرخ فدرال رزرو در روزهای سه شنبه و چهارشنبه گزارش شد، سهام مولن باید به ریزش خود ادامه دهد. مقدار سنگین رقیق سازی ثابت مورد نیاز برای مولن تا یک تجارت سودآور را افزایش دهد.