سرور Hp , نمایندگی سرور Hp , فروش سرور کارکرده و نیو , سرور دست دوم, سرور استوک

سرور Hp , نمایندگی سرور Hp , فروش سرور کارکرده و نیو , سرور دست دوم, سرور استوک

و سروری را انتخاب کنید که از قابلیت توسعه‌پذیری برخوردار باشد و متناسب با نوع دیتایی که در شبکه منتقل می‌شود، نرم‌افزارهای لازم، تعداد کاربران، میزان هارد و رم لازم و نیاز یا عدم نیاز به یک ذخیره‌ساز یا سرور دیگر ، قابل ارتقا باشد. سرور اچ پی امروزه سلطان اکثر دیتاسنترهای بزرگ و کوچک در سرتاسر دنیاست. اکنون شرکت ها و سازمان های زیادی در سرتاسر دنیا از سرور اچ پی استفاده می کنند.

سرور اچ پی و لیست قیمت

یکی از مزایای فروشگاه فالنیک این است که قیمت و مشخصات سرور hp را برای هر یک از سرورها نمایش می‌دهد که البته می‌توانید با مشاوران فروش نیز در این زمینه صحبت کنید و اطلاعات کافی به روتر سیسکو دست آورید. سرورهای Rack mount به سری های مختلفی مانند سری one hundred ، سری 300 و سری 500 دسته بندی می شود که هر کدام از این سری ها ویژگی های خاص خود را دارند و از سخت افزار مشخصی برای انجام کارها پشتیبانی می کند. بطور کلی سرورهای سری 100 برای کاربرانی که نیاز به یک سرور معمولی برای انجام کارهای روزانه دارند، بسیار مناسب می باشد. قطعات سخت افزاری دیگری به غیر از CPU سرور، رم، هارد، پاور نیز وجود دارد که بنا به نیاز کسب و کار روی سرور نصب می شوند. برای مثال کارت رایزر باعث می شود تا کارت های توسعه دیگری همچون کارت شبکه فیبر نوری، کارت گرافیک، رید کنترلر و… روی آن نصب و استفاده شود. سرور اچ پی DL20 G9 2LFF شرکت HP یکی از بهترین و محبوب ترین شرکت های تولید کننده سرور و تجهیزات در جهان به شمار می رود.

  • داشتن نمادهای اعتبار الکترونیکی، داشتن دامنه‌های .org، .internet یا .ir، داشتن بخش تماس با ما، کیفیت طراحی و مطالب پرمحتوا و … نکاتی است صلاحیت یک وب‌سایت را تایید می‌کند.
  • اچ پی در طراحی سرور hp مدل مون شات مدیریت ساده تر را اولویت قرار داده است و این سیستم را برای حجم های کاری با چگالی بالا تولید کرده است.
  • بطور کلی سرورهای سری a hundred برای کاربرانی که نیاز به یک سرور معمولی برای انجام کارهای روزانه دارند، بسیار مناسب می باشد.
  • امروزه با پیشرفت تکنوژی یکی از تجهیزات ضروری برای شرکت و سازمان‌ها سرور است.
  • سرور HP سری BL، سرورهای تیغه‌ای، باریک و قدرتمندی هستند که بیشترین صرفه جویی را نسبت به سایر سرورهای اچ پی از لحاظ فضای اشغال شده دارند و برای همه‌ی مجموعه ها، در اندازه بزرگ، متوسط و کوچک مناسب هستند.
  • شاید با دیدن این عنوان از خود سؤال کنید که مگر سرورهای HPE نیز ایرادی خواهند داشت !

پس قبل از هر اقدام به خریدی حتما با کارشناسان ما، مشاوره داشته باشید. خرید مینی سرور یکی از نیاز شرکت های کوچک تا متوسط است که قصد راه اندازی سرور برای کارهای سبک مثل تلفن voip دارند بسیار مناسب است. این مینی سرورها با قیمت بسیار مناسب و با قدرت زیاد در بازار موجود هستند که شما می توانید آن را تهیه کنید. این مدل از سرورها اکثرا از یک پردازنده و چند رم پشتیبانی می کنندف که شما می توانید متناسب با نیاز خود آن را ارتقا دهید و از قدرتشان استفاده کنید. این دستگاه ها چون قابلیت کار مداوم را دارند، کارایی بهتری نسبت به کامپیوتر های معمولی دارند، چون اگر کامپیوترهای خانگی به صورت مداوم کار کنند دچار خرابی می شوند.

طراحی ماژولار و نیز قابلیت ارتقای بالا، از شاخص‌ترین ویژگی‌های این نوع سرور محسوب می‌شود. در میان سرورهای DL، سری 300 و 500 آن بیش از سایرین مورد استقبال قرار گرفته است. این چیپ ست به واقع یکی از شگفت انگیز ترین اختراعات شرکت hp در زمینه سرورها است. همچنین با استفاده از این چیپ ست می توان سرور را از راه دور کنترل کرد. انبوهی از نرم افزارهای مدیریتی و کاربردی با استفاده از این چیپ ست کار می کنند و هدایت سرور اچ پی را برای ما بسیار راحت تر و انعطاف پذیر تر می کنند.

یعنی سرور اختصاصی با یک نرم افزار مجازی سازی به چندین سرور مجازی تقسیم می شود و روی هر سرور تقسیم شده می توان منابع دلخواهی را برای هر سرور مجازی اختصاص داد، و روی هر کدام یک سیستم عامل مجازا نصب کرد. در انتخاب سرور مجازی باید به پردازنده، رم و هارد اختصاص داده شده توجه کنید تا بر اساس کاری که می خواهید با سرور انجام دهید، باشد. جالب است بدانید که شما می توانید مکان سرور خود را نیز تعیین کنید، مثلا سرور ایران یا در یک کشور خارجی باشد. سرور HP DL380 G9 8LFF سرور HP DL380 G9 8LFF دارای قابلیت ارتقاء و یکی از بهترین سرور های نسل 9 شرکت اچ پی است.

سرور اچ پی Hp Proliant G9