سرمایه گذاران کریپتو منتظر رشد چند برابری هستند

میلیاردر فرانک گیوسترا، که ثروت خود را بر روی سرمایه گذاری در صنعت معدن به دست آورد، تلاش کرد تا سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال را متقاعد کند که بهتر است در طلا سرمایه گذاری کنند. به گفته وی، مقامات آمریکایی دیر یا زود بیت کوین را به عنوان رقیب دلار دیجیتال نابود خواهند کرد.

بر اساس گزارش مرکز تامین مالی جایگزین کمبریج (CCAF)، ایالات متحده (37.8٪ از نرخ هش VTC) در استخراج معدن در صدر جهان قرار دارد. چین (21.1 درصد) و قزاقستان (13.2 درصد) در رتبه های بعدی قرار دارند.

اکثر سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال که توسط بلومبرگ MLIV Pulse مورد بررسی قرار گرفتند، انتظار دارند بیت کوین تا پایان سال 2022 در محدوده 17600 تا 25000 دلار معامله شود. در همین حال، 56 درصد از پاسخ دهندگان مایل به سرمایه گذاری در دارایی های کریپتو هستند.

طبق گزارش CoinShares، سرمایه گذاری در صندوق های رمزنگاری در هفته گذشته اندکی کاهش یافت. جریان خروجی در مقایسه با جریان ورودی 12 میلیون دلاری هفته قبل به 5 میلیون دلار رسید. سرمایه‌گذاری‌های بیت‌کوین ۵ میلیون دلار، سرمایه‌گذاری‌های اتریوم ۳ میلیون دلار و سرمایه‌گذاری در صندوق‌هایی که برای بیت‌کوین کوتاه می‌کنند ۷ میلیون دلار کاهش یافت. رهبر در جریان ورودی وجوه در آلتکوین XRP (1 میلیون دلار) بود.

پس زمینه خبر

بیت کوین نزدیک به 19.3 هزار دلار باقی می ماند، بدون تغییر در 24 ساعت گذشته، و به طرز دردناکی بر اساس استانداردهای ارزهای دیجیتال غیرقابل حرکت باقی مانده است. اتریوم 0.3٪ به 1347 دلار اضافه می کند، در حالی که کل بازار ارزهای دیجیتال در حال انجام حداقل حرکت است. بر اساس برآوردهای CoinMarketCap، ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال یک شبه 0.15 درصد افزایش یافت و به 931 میلیارد دلار رسید.

این مقاله توسط FxProالکس کوپتسیکویچ، تحلیلگر ارشد بازار.


منبع: https://forexlive.com/Education/crypto-investors-wait-for-multiple-times-growth-20221025/

در طول سال، سهم ماینرهای عمومی در نرخ هش بیت کوین چهار برابر شده و به ۲۵ درصد رسیده است. در طول بازار صعودی سال گذشته، بسیاری از شرکت‌های این صنعت وارد بورس شدند و به سرمایه برای گسترش عملیات دسترسی پیدا کردند.

تصویر بازار

اگرچه شاخص های سهام ایالات متحده در روز دوشنبه بر کاهش اولیه غلبه کردند، بیت کوین از میانگین 50 روزه خود به فروش خود ادامه داد. این انفعال خریداران ارزهای دیجیتال باعث ایجاد احتیاط می شود. این بی علاقگی نسبت به پس زمینه اخبار مثبت می تواند به عنوان یک احتیاط داخلی در مورد تقاضای ریسک ظاهر شود.

یک محاسبه مجدد دیگر نشان داد که سختی استخراج اولین ارز دیجیتال با 3.44 درصد افزایش به بالاترین سطح جدید 36.84T رسید. میانگین نرخ هش بالاتر از سطح 260 EH/s ادغام شد.