روش های یادگیری زبان انگلیسی در منزل ایران آکسفورد | zabannew

روش های یادگیری زبان انگلیسی در منزل ایران آکسفورد | zabannew

در نهایت، انگیزه‌ی خود را از دست ندهید و مطمئن باشید که هیچ تلاشی بدون نتیجه نمی‌ماند. اپلیکیشن زبان‌شناس در تمام مراحل یادگیری زبان انگلیسی در خانه همراه شماست و شما را به رقابت، چالش و همکاری برای یادگیری زبان دعوت می‌کند. اگرچه فضای آنلاین پر است از متن انگلیسی معتبر در سطوح مختلف؛ اما بهتر است حدأقل در بخشی از تمرین‌هایتان برای مهارت ریدینگ، از کتاب‌های آموزشی مخصوص که بر اساس سطح زبان‌آموز نگاشته شده‌، استفاده کنید.

  • نظام آموزش و پرورش ایران زبان انگلیسی را به شکل مبتدی در مدارس آموزش می‌دهد اما این میزان از آموزش دانش‌آموزان را برای برقراری ارتباط با دنیای بیرون آماده نمی‌کند و صرفاً برای پر کردن تایم مدارس است.
  • در زیر به مواردی اشاره می‌شود که به ما کمک می‌کند هر چه بهتر و جذاب‌تر یادگیری زبان انگلیسی در خانه را شروع کنیم.
  • ساختن لیست کلمات زمان زیادی میبره و خیلی از کتاب ها ممکنه کلماتی رو پوشش بدن که به درد شما نخوره.
  • در هر هفته تعدادی لغت مشخص برای خودتان تعیین کنید و هر هفته تعدادشان اینجا کلیک کنید را افزایش دهید.
  • این برنامه علاوه بر انگلیسی، از حدود 30 زبان دیگر نیز پشتیبانی کرده و آن‌ها را آموزش می‌دهد.
  • نکته بسیار جالب در مورد این نرم افزار این است که در هنگام شروع به کار با برنامه از شما تعیین سطح آنلاین گرفته می شود تا راحت تر دروس متناسب با خود را پیدا کنید و وقت تان هدر نرود.
بخوانید:  تحولات مثبت برای پوند، بیشتر از این با آغاز سال - MUFG

در نهایت، باید توجه داشت که یادگیری زبان انگلیسی در خانه به زمانی که صرف می‌کنید بستگی دارد. مطمئناً این تغییر عادت در طولانی مدت باعث تفاوت بزرگی در توانایی‌هایتان می‌شود. با پیشرفت تکنولوژی و همه گیر شدن آن و نبود زمان کافی برای یادگیری زبان انگلیسی توسعه دهندگان بازی های سرگرمی به این نتیجه رسیدند که بازی هایی را با هدف آموزش زبان انگلسی تولید کنند و روانه بازار های جهانی کنند. پس از توسعه و پخش این بازی های آموزش زبان انگلیسی، این بازی ها بسیار سریع همه گیر شد و روزانه بیش از هزاران کاربر داشت. حتی در کشور خودمان ایران نیز توسعه دهندگانی دست به ساخت بازی های آموزشی برای آموزش زبان انگلیسی زدند که دارای کیفیت قابل قبولی برای آموزش و یادگیری زبان انگلیسی هستند. روش دوم استفاده از زیرنویس ها زبان اصلی می‌باشد استفاده از این زیرنویس ها به یادگیری زبان انگلیسی شما بسیار کمک می‌کند چرا که تمام حواستان به صفحه نمایش است و در می‌یابید که چه زمانی و چه مکانی از کلمات به درستی استفاده کنید.

معرفی 34 آهنگ برتر برای یادگیری زبان انگلیسی

همچنین خستگی ناشی از ترافیک باعث کاهش بازدهی مفید در کلاس و یادگیری شما می‌شود. این انیمیشن کمدی در همه ی دنیا مشهور است و مخاطبانش را با همه ی فراز و نشیب های یک خانواده ی پرتنش آمریکایی همراه می  کند. این انیمیشن، بامزه است و از نظر فرهنگی هم اهمیت دارد؛ چون با جنبه های مختلف زندگی روزانه مثل مدرسه، کار و زندگی اجتماعی سر و کار دارد. این برنامه هم چنین از نظر کلمات عامیانه بی نظیر و یک منبع فرهنگی خوب است.

بخوانید:  SP500، AAPL، AMZN، NVDA، TSLA، GOOGL، BRK.B، SQ، META [Video]

این لیست به عنوان یک راهنما برای شما عمل کرده و با توجه به سلیقه می‌توانید از یک یا چند روش آن برای یادگیری زبان انگلیسی کمک بگیرید. علاوه بر تکنیک های گفته شده، یکی از روش های موثر در تقویت مهارت شنیداری افراد مشاهده فیلم های مختلف به زبان انگلیسی است. معمولا پیشنهاد افراد با تجربه این است که فراگیران از کارتون ها و انیمیشن های کودکان شروع به یادگیری کنند، چرا که این کارتون ها لغات و جملات ساده تری نسبت به فیلم های سینمایی دیگر دارند.

نکات مهم در یادگیری زبان انگلیسی در منزل

با تشکر از شما برای به راه اندازی این نرم افزار و دراختیار قرار دادن تجربیات خود به علاقه مندان . اگر دوست دارید هم‌زمان با خواندن کتاب به نسخه‌ی صوتی آن هم دسترسی داشته باشید به مقاله‌ی داستان کوتاه انگلیسی با ترجمه‌ فارسی، صوت، و ویدئو سر بزنید و از شنیدن و خواندن داستان‌ها لذت ببرید. کپشن‌ها و متن‌های مختلف را با زبان انگلیسی بنویسید؛ این کار مخاطبان انگلیسی‌زبان را به مشارکت با شما دعوت می‌کند. دیالوگ‌های فیلم ممکن است از زبان افراد نیتیو یا با لهجه‌های مختلف بیان شود؛ بهتر است برای اوایل کار از فیلم‌های ساده‌تر که تلفظ اصلی و بدون لهجه خاصی دارند، استفاده کنید.