رشد دلار با ثابت ماندن تورم. عقب نشینی استرلینگ توسط Investing.com

ارقام ایالات متحده بعداً در جلسه ارائه می شود و سرنخ هایی را در مورد چگونگی تحمل مصرف کنندگان ایالات متحده پس از افزایش های زنجیره ای نرخ بهره فدرال رزرو در سال گذشته ارائه می دهد.

جان ویلیامز، رئیس فدرال رزرو نیویورک، اواخر روز سه‌شنبه اشاره کرد که تورم علیرغم تعدیل در ماه‌های اخیر، بسیار بالا باقی می‌ماند، که به معنی افزایش بیشتر نیاز است.

در جاهای دیگر، پس از اینکه نرخ سرفصل سالانه به 10.1 درصد در ژانویه رسید، 0.6% کاهش یافت و به 1.2094 رسید که از 10.5% در ماه گذشته کاهش داشت. در حالی که این کاهش بیش از حد انتظار بود و سومین ماه متوالی است که عقب نشینی کرده است، اما همچنان بیش از پنج برابر هدف 2 درصدی بانک انگلستان است.

در حالی که یورو در آستانه سخنرانی کریستین لاگارد، رئیس بانک مرکزی اروپا، درگیر خرید دلار شد، با 0.2 درصد کاهش به 1.0709 رسید.

در ساعت 03:10 ET (07:10 به وقت گرینویچ)، دلار آمریکا که ارزش دلار را در برابر سبدی از شش ارز دیگر دنبال می کند، با 0.3 درصد افزایش در 103.457 معامله شد.

با 0.2 درصد افزایش به 133.32 رسید، در حالی که معامله گران همچنان در تلاشند تا نامزدی کازوئو اوئدا، یک دانشگاهی، را به عنوان رئیس بعدی بانک ژاپن هضم کنند، در حالی که شاخص حساس به ریسک با 1 درصد کاهش به 0.691372 رسید.


منبع: https://www.investing.com/news/forex-news/dollar-gains-as-inflation-remains-sticky-sterling-retreats-3003548

Investing.com – دلار آمریکا در اوایل تجارت اروپا در روز چهارشنبه پس از افزایش تورم مصرف کننده ایالات متحده در ژانویه بالا رفت، در حالی که استرلینگ پس از کاهش نرخ CPI بریتانیا کاهش یافت.


© رویترز

وی با بیان اینکه کار ما هنوز انجام نشده است، گفت: تا زمانی که کارمان تمام شود، در مسیر باقی می‌مانیم.

توسط پیتر پرستار

این ارقام نشان می دهد که مهار تورم حتی پس از یک سری افزایش نرخ بهره دشوار است و این احتمال را ایجاد می کند که نقطه پایانی بالاتر از آنچه بازار در ابتدا تصور می کرد برای این افزایش ها مشاهده شود.

لاگارد ماه گذشته اظهار داشت که بانک مرکزی اروپا به افزایش سریع نرخ بهره ادامه خواهد داد تا تورم را که بسیار بالا باقی مانده است، کند کند و معامله گران به دنبال این هستند که ببینند آیا او این احساسات را کاهش داده است یا خیر.

Headline ایالات متحده در ژانویه با 6.4 درصد سال به سال، بالاتر از انتظار 6.2 درصدی اقتصاددانان بود، در حالی که آمار سال به سال پربازدید، که اقلام ناپایدار مانند انرژی و غذا را مصرف می کند، با 5.6 ​​درصد رسید. ، بالاتر از 5.5 درصد پیش بینی شده است.