راهنمای ویدیویی نهایی برای سرمایه گذاری در طلا: چگونه مانند یک حرفه ای طلا بخریم و ذخیره کنیم

وقتی صحبت از ذخیره سازی طلا می شود، سکه های خود را در کپسول یا لوله ذخیره کنید و آنها را در گاوصندوق شخصی یا صندوق امانات نگهداری کنید. با احتیاط از طلا استفاده کنید زیرا به راحتی آسیب می بیند و فرو می رود.

برای شروع، هنگام خرید طلا، باید روی محبوب ترین نوع طلا – سکه های شمش با پشتوانه دولت تمرکز کنید. از آنجایی که این سکه‌های درجه سرمایه‌گذاری ارزش سکه‌شناسی یا کلکسیونی ندارند، شما برای محتوای طلا به اضافه حق بیمه متوسطی بالاتر از قیمت فعلی طلا می‌پردازید.

عقاب طلای آمریکایی که در چهار اندازه عرضه می شود، محبوب ترین سکه طلا در ایالات متحده است. ما توصیه می کنیم که خریداران طلا برای اولین بار با یک قطعه یک اونس شروع کنند. ارزش اسمی این سکه 50 دلار است و حاوی یک اونس طلا است. جایگزین محبوب دیگر بوفالو آمریکایی است، اما به دلیل اینکه یک سکه طلای 24 عیار است، باید با احتیاط از آن استفاده کرد.

ویدئو: چگونه با خرید سکه های واقعی طلا در طلا سرمایه گذاری کنیم

سکه های طلا را می توان با خیال راحت از فروشگاه های سکه محلی یا فروشندگان اینترنتی شمش خریداری کرد. فروشگاه‌های سکه‌های محلی معمولاً بیشترین قیمت را ارائه می‌کنند، اما محدوده آنها محدود است و ممکن است سکه‌ها در بازار ثانویه باشند. نمایندگی‌های اینترنتی معمولاً گران‌تر هستند، اما قبل از خرید می‌توانید خرید کنید و مقایسه کنید.

اگر به خرید طلا به عنوان سرمایه گذاری فکر می کنید، چند نکته وجود دارد که باید قبل از آن بدانید. این ویدیوی عالی تمام آنچه را که باید در مورد خرید طلا یا نقره بدون اشتباهات پرهزینه بدانید را پوشش می دهد.

بخوانید:  موقعیت خالص CFTC GBP NC انگلستان از 25.7-- پوند قبلی به -5.6 هزار پوند افزایش یافت.

هنگام خرید سکه طلا، باید قیمت لحظه ای طلا، حق بیمه و مالیات فروش را در نظر بگیرید. یک جستجوی سریع در اینترنت قیمت لحظه ای فعلی را به دست می دهد که تغییر خواهد کرد. برای سکه های طلای یک اونسی، حق بیمه معمولاً حدود 5٪ است و مالیات بر فروش به ندرت اعمال می شود.

در پایان، هنگام خرید طلا به عنوان سرمایه‌گذاری، از محبوب‌ترین سکه‌های شمش با حمایت دولت پیروی کنید، قیمت نقدی، حق بیمه و مالیات فروش را در نظر داشته باشید و طلای خود را در مکانی امن ذخیره کنید. با در نظر گرفتن این دستورالعمل‌ها، می‌توانید با خیال راحت طلا بخرید و حتی ممکن است با آن لذت ببرید.


منبع: https://www.forexlive.com/Education/the-ultimate-video-guide-to-investing-in-gold-how-to-buy-and-store-gold-like-a-pro-20230326/