دلار پیش از تصمیم فدرال رزرو کاهش یافت. افزایش پوند در جهش CPI توسط Investing.com

BoE قرار است آخرین تصمیمات سیاستی خود را روز پنجشنبه اعلام کند و این اعداد تنها می توانند خطر افزایش دیگری در نرخ بهره را که یازدهمین افزایش متوالی خواهد بود، از بین ببرد.

بهبود شرایط ریسک در طول هفته بر دلار امن تاثیر گذاشته است، اما زیان‌ها در اوایل روز چهارشنبه ناچیز هستند، زیرا تمرکز مستقیماً بر روی نتیجه‌گیری نشست دو روزه سیاستگذاری فدرال رزرو در اواخر جلسه است.

ناگل به روزنامه گفت: “مبارزه ما با تورم تمام نشده است.”


© رویترز.

Investing.com – دلار آمریکا در معاملات اولیه اروپا در روز چهارشنبه و پیش از آخرین تصمیم فدرال رزرو در مورد نرخ بهره نزدیک به پایین‌ترین رقم پنج هفته اخیر معامله شد، در حالی که داده‌های تورم قوی بریتانیا باعث افزایش پوند شد.

رشد 1.1 درصدی در ماه، بسیار بالاتر از رشد 0.6 درصدی مورد انتظار بود، که عنوان را از 10.1 درصد به 10.4 درصد رساند. تحلیلگران انتظار داشتند که برای اولین بار از ماه اوت به زیر 10 درصد برسد.

در جاهای دیگر، پس از شتاب مجدد تورم در بریتانیا در فوریه، 0.5 درصد به 1.2270 نزدیک شد که نزدیک به بالاترین سطح خود برای شش هفته است و فشار بر این کشور برای ادامه افزایش نرخ بهره با وجود بی ثباتی مالی ادامه دارد.

0.4% بالاتر در 0.6694 معامله شد، با بهره مندی از احساسات ریسک قوی تر، با 0.1% افزایش به 132.57 رسید، در حالی که 0.1% افزایش یافت و به 6.8911 رسید.


منبع: https://www.investing.com/news/forex-news/dollar-subdued-ahead-of-fed-decision-sterling-rise-on-cpi-jump-3036336

به 1.0772 رسید، درست زیر بالاترین سطح پنج هفته ای که در یک شب مشاهده شد.

بخوانید:  هیچ تسلیم شدنی در نزدک وجود ندارد. اکنون نزدیک به 400 امتیاز افزایش یافته است

توسط پیتر پرستار

جلسه فدرال رزرو با انتشار بیانیه ای در ساعت 14:00 ET (18:00 GMT) و نیم ساعت بعد با یک کنفرانس خبری توسط رئیس به پایان می رسد.

در حال حاضر به طور گسترده انتظار می رود که بانک مرکزی نرخ بهره را 25 واحد افزایش دهد و اقلیتی انتظار دارند که فدرال رزرو نرخ های بهره را بدون تغییر نگه دارد.

فقط یک ماه قبل، بازار با شانس معقولی برای افزایش 50 واحدی قیمت گذاری می کرد، اما حمله ناگهانی بی ثباتی مالی تصمیمات سیاست پولی را که به شدت بر افزایش نرخ های بهره برای مبارزه متمرکز شده بودند، پیچیده کرده است.

یواخیم ناگل، رئیس بوندس‌بانک، در مصاحبه‌ای با فایننشال تایمز که اوایل چهارشنبه منتشر شد، گفت: هفته گذشته نرخ‌های بهره 50 واحد افزایش یافته و برای مبارزه با آن افزایش بیشتری لازم است.

در ساعت 03:55 ET (07:55 به وقت گرینویچ)، دلار آمریکا که ارزش دلار را در برابر سبدی از شش ارز دیگر دنبال می‌کند، با 0.1 درصد کاهش در 102.825 معامله شد که درست بالاتر از پایین‌ترین سطح پنج هفته اخیر در اوایل جلسه بود.