دلار سقوط می کند، استرلینگ افزایش می یابد زیرا انگلیس برنامه های مالی را به جلو می برد توسط Investing.com

تحلیلگران ING در یادداشتی می‌گویند: «روایت اصلی این است که فدرال رزرو برای مبارزه با بزرگترین تهدید تورمی از اوایل دهه 1980 تاکنون، نرخ‌های واقعی بالاتری را برای مدت طولانی‌تری می‌خواهد، و دلار باید همچنان در نزول حمایت خوبی پیدا کند».

کازاکس در مصاحبه ای در واشنگتن در آخر هفته گفت: «با توجه به روند فعلی، نیازی به توقف بعد از آن نمی بینم. “سرعت می تواند تا حدودی کاهش یابد، و من می گویم که ما شروع به استفاده از مجموعه وسیع تری از ابزارها برای کار در کل منحنی بازدهی می کنیم.”

عضو شورای حکام بانک مرکزی اروپا از افزایش 75 واحدی در این ماه و 50 یا 75 واحدی دیگر در نشست نهایی سال 2022 در دسامبر، بسته به داده ها و چشم انداز قیمت ها، حمایت کرد.

در جای دیگر، پس از اینکه خزانه داری بریتانیا در اوایل دوشنبه اعلام کرد که وزیر خزانه داری قرار است در اواخر جلسه، دو هفته زودتر از زمان پیش بینی شده، برنامه های مالیاتی و هزینه های جدید را در تلاش برای آرام کردن بازارها که توسط وی متزلزل شده بود، اعلام کند، 0.9 درصد افزایش یافت و به 1.1265 رسید. برنامه اقتصادی سلف

Investing.com – دلار آمریکا در اوایل معاملات روز دوشنبه اروپا تضعیف شد، در حالی که با این خبر که بریتانیا برنامه های مالیاتی و هزینه های خود را در تلاش برای اطمینان بخشیدن به بازارها پس از آشفتگی های مرتبط با آغاز کار نخست وزیر جدید لیز تراس ارائه می کند، افزایش یافت. نخست وزیری

قبل از انتشار آخرین مورد، 0.3% افزایش یافت و به 0.9746 رسید، که انتظار می رود در ماه سپتامبر 8.9% در سال افزایش یابد، که نشان می دهد تورم در سومین اقتصاد بزرگ منطقه یورو همچنان بالا است.

ژاپن ماه گذشته برای اولین بار از سال 1998، پس از اینکه بانک مرکزی ژاپن نرخ های بهره بسیار پایین را حفظ کرد، برای خرید ین مداخله کرد.

در ساعت 03:10 ET (07:10 به وقت گرینویچ)، دلار آمریکا که ارزش دلار را در برابر سبدی از شش ارز دیگر دنبال می‌کند، با 0.3 درصد کاهش به 112.828 رسید و تقریباً 18 درصد در سال جاری صعود کرد و از زمان شروع داده‌ها به یک رکورد افزایش سالانه رسید. در سال 1972 گردآوری شد.

توسط پیتر پرستار

دفتر او در بیانیه ای اعلام کرد که هانت اواخر امروز صبح، تنها سه روز پس از تصدی این نقش، در مورد اقداماتی برای “حمایت از پایداری مالی” بیانیه ای خواهد داد. وی سپس بعد از ظهر در مجلس عوام سخنرانی خواهد کرد.

بازار اوراق قرضه بریتانیا، و پوند، از برنامه‌های اولیه نخست‌وزیر جدید لیز تراس برای تأمین بودجه کاهش‌های مالیاتی گسترده با استقراض ضربه شدیدی خورد، که در نتیجه بانک انگلستان برای بازگرداندن آرامش وارد عمل شد و برنامه خرید اضطراری اوراق قرضه را اعلام کرد که پایان یافت. در جمعه.

پس از اینکه شی جین پینگ، رئیس جمهور چین، گفت که این کشور برنامه ای برای کاهش سیاست صفراوی کووید (COVID) خود ندارد، موضعی که در مرکز رکود اقتصادی اخیر چین است، با 0.8 درصد افزایش به 0.6248، 0.6 درصد به 0.5594 صعود کرد، در حالی که 0.1 درصد به 7.1992 رسید. .


منبع: https://www.investing.com/news/forex-news/dollar-slips-sterling-gains-as-uk-brings-forward-fiscal-plans-2913314


© رویترز.

به نظر می‌رسد که پس از چاپ داغ هفته گذشته که افزایش تهاجمی دیگر نرخ بهره را در اوایل نوامبر افزایش داد، دلار در حال توقف هستند.

با کاهش 0.1 درصدی به 148.65 رسید، نه چندان دور از پایین ترین سطح خود در 32 سال گذشته یعنی 148.86 که در روز جمعه به ثبت رسید، در حالی که معامله گران نگران مداخله بیشتر هستند زیرا مقامات مختلف ژاپن به هشدارهای خود در بازار روز دوشنبه ادامه دادند.