دلار در تقاضا؛ با پایبندی چین به استراتژی کووید توسط Investing.com، احساسات ریسک سقوط می کند

با این حال، سود محدود است زیرا معامله گران محتاطانه منتظر انتشار کلید در روز پنجشنبه هستند، که می تواند سرنخ های بیشتری را در مورد نیات فدرال رزرو در ماه دسامبر و همچنین پیامدهای سیاسی از انتخابات میان دوره ای در روز سه شنبه که کنترل کنگره و رئیس جمهور جو را ارائه دهد. دستور کار بایدن برای دو سال باقی مانده از دوره ریاست جمهوری او در خطر است.

Investing.com – دلار آمریکا در اوایل تجارت اروپا روز دوشنبه افزایش یافت و پس از اینکه چین تعهد خود را به سیاست ضد کووید صفر تایید کرد، احساس ریسک کاهش یافت.

در ساعت 02:55 ET (07:55 به وقت گرینویچ)، دلار آمریکا که ارزش دلار را در برابر سبدی از شش ارز دیگر دنبال می کند، با 0.2% افزایش در 111.007 معامله شد که از ضررهای شدید هفته قبل بازگشت.

مقامات بهداشتی چین در آخر هفته تأیید کردند که این کشور به سیاست سخت‌گیرانه فعلی خود در مورد مبارزه با کووید-19 ادامه می‌دهد و امیدهایی را که هفته گذشته در مورد خروج از استراتژی که به کند شدن رشد دومین کشور بزرگ جهان کمک کرده بود، از بین برد. اقتصاد.

توسط پیتر پرستار

به دلیل وابستگی استرالیا به چین به عنوان بازار صادراتی کالاهایش، با 0.8 درصد کاهش به 0.6413 رسید، در حالی که 0.8 درصد کاهش یافت و به 0.5876 رسید.


منبع: https://www.investing.com/news/forex-news/dollar-in-demand-risk-sentiment-slips-as-china-sticks-with-covid-strategy-2934025


© رویترز

0.3% سقوط کرد و به 0.9928 رسید، با وجود اینکه یورو در اوایل روز دوشنبه به شدت افزایش یافت.

با 0.7% کاهش به 1.1299 رسید، در حالی که سود شدید بانک مرکزی انگلیس در هفته گذشته پس از هشدار دادن مبنی بر اینکه کشور قبلاً وارد رکود طولانی مدت شده است، برای محافظت از استرلینگ کار چندانی نکرد.

در بزرگترین اقتصاد منطقه یورو در ماه سپتامبر 0.6 درصد رشد کرد، که بیشتر از رشد 0.2 درصدی مورد انتظار بود، و بسیار بهتر از کاهش تجدیدنظر شده 1.2 درصدی ماه قبل.

بریتانیا قرار است روز جمعه داده های اولیه را منتشر کند که انتظار می رود نشان دهد اقتصاد در سه ماه منتهی به سپتامبر 0.5 درصد کاهش یافته است.

0.6% بالاتر در 147.50 معامله شد و 0.9% افزایش یافت و به 7.2465 رسید، در حالی که اکثر ارزهای آسیایی با اخبار مربوط به کووید چین و همچنین داده‌هایی که هر دو را در اکتبر نشان می‌دادند، دست و پنجه نرم می‌کردند، که با توجه به اهمیت چین به عنوان یک محرک رشد برای منطقه، ناامیدکننده بود.