دلار در آستانه نشست مهم فدرال رزرو توسط Investing.com افزایش یافت

با این حال، شاخص تورم مورد علاقه فدرال رزرو، در ماه سپتامبر شتاب گرفت و نشان داد که بانک مرکزی ایالات متحده هنوز کار دارد تا بتواند ادعا کند که رام شده است.

0.4% کاهش یافت و به 0.9923 رسید و برخی از سودهای اخیر خود را پس از افزایش نرخ های 75 واحد پایه در هفته گذشته بازگرداند.

0.4% افزایش یافت و به 148.02 رسید و ین به معاملات نزدیک به ضعیف‌ترین سطح خود در 32 سال گذشته ادامه داد، زیرا داده‌ها در ماه سپتامبر کاهش بیشتری نشان دادند.

ING افزود: «بازار به طور ثابت 75 بشکه قیمت دارد، اما ما فکر می‌کنیم که ریسک کاهش 50 بشکه‌ای پایین‌تر است، زیرا BoE برای رکود آینده آماده می‌شود.»

توسط پیتر پرستار


© رویترز.

این نشست روز پنجشنبه برگزار می‌شود و انتظار می‌رود که به دلیل تلاش برای مبارزه با تورم در حال اجرا، یک بار دیگر نرخ بهره را افزایش دهد.

در ساعت 04:10 ET (08:10 به وقت گرینویچ)، دلار آمریکا که ارزش دلار را در برابر سبدی از شش ارز دیگر دنبال می کند، با 0.3 درصد افزایش در 110.975 معامله شد و از پایین ترین سطح یک ماهه هفته گذشته 109.53 فاصله گرفت.

موضع سیاست بسیار سازگارانه خود را در روز جمعه بدون تغییر باقی گذاشت، برخلاف انقباض تهاجمی که فدرال رزرو در سال جاری متحمل شد.

0.4 درصد کاهش یافت و به 1.1564 رسید، اما همچنان در انتظار رشد نزدیک به 4 درصدی در این ماه است زیرا معامله گران از انتصاب ریشی سوناک به عنوان نخست وزیر جدید بریتانیا استقبال کردند و برخی از عدم اطمینان سیاسی و اقتصادی که سلف وی ایجاد کرده بود را کاهش داد.

بخوانید:  داده های نیوزیلند - مجوزهای ساختمانی جولای + 5٪ متر در متر (قبل از - 2.3٪)

Investing.com – دلار آمریکا در معاملات اولیه اروپا در روز دوشنبه در آغاز هفته مهمی که شامل چندین جلسه تنظیم سیاست بانک مرکزی است، بالاتر رفت، که مهمترین آنها توسط فدرال رزرو ایالات متحده بود.

انتظار می‌رود پس از پایان جلسه FOMC در روز چهارشنبه، 75 واحد افزایش دیگر نرخ بهره را ارائه دهد.

دلار در هفته گذشته با افزایش انتظارات مبنی بر اینکه نشانه‌هایی از ضعف اقتصادی منجر به اشاره فدرال رزرو به سرعت کمتر تهاجمی انقباض پولی پس از افزایش این هفته می‌شود، مقداری فروش داشت.

این کاهش علیرغم افزایش 0.9 درصدی در ماه، بسیار بالاتر از پیش بینی ها برای افت 0.3 درصدی است، زیرا بزرگترین اقتصاد اروپا در پایان سه ماهه سوم بهبودی شگفت انگیزی را ثبت کرده است.

تحلیلگران ING در یادداشتی می‌گویند: «با توجه به اینکه تورم نتوانست آنطور که فدرال رزرو می‌خواهد رفتار کند، بانک مرکزی تمایلی به کاهش سرعت افزایش تا زمانی که شواهدی مبنی بر تعدیل فشار قیمت‌ها وجود نداشته باشد، نخواهد داشت.»

0.1% کاهش یافت و به 0.6405 رسید و انتظار می رفت که نرخ بهره را تا 25 واحد در ثانیه در نشست سه شنبه خود افزایش دهد، 0.1% افزایش یافت و به 0.5815 رسید، در حالی که 0.6% افزایش یافت و به 7.2942 رسید، پس از اینکه داده ها نشان داد که چین به طور غیرمنتظره ای در ماه اکتبر با شیوع کووید lock کوچک کاهش یافته است. اقدامات موثر بر فعالیت های اقتصادی


منبع: https://www.investing.com/news/forex-news/dollar-edges-higher-ahead-of-crucial-federal-reserve-meeting-2926424