دلار ثابت پس از بحث فدرال رزرو باعث افزایش تازه شد. بررسی حقوق و دستمزد توسط Investing.com

Investing.com — دلار در معاملات اولیه روز جمعه در اروپا به طور کلی ثابت بود و به دستاوردهایی که بر اساس اظهارات تندروانه‌تر فدرال رزرو در روز پنجشنبه به دست آورده بود، حفظ شد.

والر ساعاتی پس از مجموعه دیگری از داده‌ها که نشان می‌دهد مزایای بیکاری هنوز در پایین‌ترین حد تاریخی خود قرار دارد، گفت: «ما در حال حاضر با یک موازنه بین هدف اشتغال و تورم خود مواجه نیستیم، بنابراین سیاست پولی می‌تواند و باید به شدت برای کاهش تورم مورد استفاده قرار گیرد. سطوح گزارش روز چهارشنبه همچنین به ادامه رشد اشتغال با سرعت مناسب در ماه سپتامبر اشاره کرد، علیرغم کاهش شدید میزان گزارش شده در ماه قبل توسط وزارت کار.

پوند نیز باید با اولین اخطار از طرف شبکه ملی (LON:) که اگر گاز روسیه به طور کامل قطع شود – که در حال حاضر محتمل به نظر می رسد – و دما به کمتر از حد معمول خود برسد، ممکن است مجبور شود در زمستان امسال خاموشی های ناگهانی را اعمال کند. در همین حال، رئیس دولت اروپا در نشستی در پراگ به بحث های خود در مورد سقف احتمالی قیمت ادامه خواهد داد.

بازار اکنون در حال آماده شدن برای گزارش رسمی بازار کار برای ماه سپتامبر است که در ساعت 08:30 به وقت شرق می رسد. تحلیلگران پیش بینی می کنند که 250000 واحد رشد داشته باشد که نسبت به 315000 در ماه اوت کاهش یافته است اما هنوز با سطوح رکودی فاصله دارد.

نوشته جفری اسمیت


© رویترز.

با این حال، پس از گزارش های درآمد ضعیف از صنعت نیمه هادی کلیدی، به ویژه از غول داخلی، 0.4 درصد افزایش یافت.


منبع: https://www.investing.com/news/forex-news/dollar-steady-after-fed-talk-drives-fresh-surge-payrolls-eyed-2906963

افزایش یک شبه دلار با مداخله لفظی بیشتر برای حمایت از دلار بررسی شد، زیرا دوباره از سطح 145 به دلار سقوط کرد. نخست‌وزیر فومیو کیشیدا به پارلمان گفت: «افت شدید و یک‌طرفه ین، مانند آنچه اخیراً مشاهده شد، نامطلوب است».

با 0.1% افزایش به 0.9798 دلار رسید، در حالی که از افت اولیه بهبود یافت و در 1.1160 دلار معامله شد.

تا ساعت 03:30 ET (07:30 GMT)، که دلار آمریکا را در برابر سبدی از شش ارز اقتصادی پیشرفته دنبال می کند، تقریباً بدون تغییر در 112.15 بود و در دو جلسه گذشته بیش از 1٪ افزایش یافت زیرا فدرال رزرو در برابر انتظارات بازار عقب نشینی کرد. یک “محور” اولیه برای یک سیاست پولی آسان تر.

روز پنجشنبه، رئیس فدرال رزرو هشدار داده بود که نرخ بهره تا سال آینده همچنان افزایش خواهد یافت، در حالی که رئیس فدرال رزرو شیکاگو گفت که انتظار دارد نرخ وجوه فدرال رزرو قبل از توقف انقباض فدرال به 4.75 درصد برسد.

در همین حال، در اروپا، پوند و یورو پس از اینکه داده‌های تازه نشان داد اقتصاد بریتانیا و آلمان در حال کاهش بیشتر هستند، با مشکل مواجه شدند: هر دو و در بزرگترین اقتصاد منطقه یورو در ماه آگوست بیش از حد انتظار سقوط کردند، در حالی که وام‌دهنده وام مسکن دومین کاهش ماهانه در سه ماه اخیر در قیمت مسکن را گزارش کرد. .