دلار به پایین ترین حد دو ماه اخیر رسید. استرلینگ با رشد بی سابقه دستمزد افزایش یافت توسط Investing.com

پس از اینکه چند مقام فدرال رزرو روز دوشنبه گفتند که بانک مرکزی همچنان به احتمال زیاد برای کاهش تورم همچنان بالا نیاز به افزایش بیشتر نرخ بهره دارد، دلار ضعیف شده است، اما پایان چرخه انقباض سیاست پولی فعلی آن در حال نزدیک شدن است.

0.2% افزایش یافت و به 1.1018 رسید و پس از رشد در ژوئن به 6.4% رسید و از 6.1% در ماه قبل به 6.4% رسید و کاهش مداوم از ابتدای سال را قطع کرد.

ارزهای آسیایی افزایش یافت

یک عدد تورم قوی می‌تواند منجر به افزایش قیمت دیگری در اواخر سال شود که منجر به افزایش دلار شود، اما به نظر می‌رسد پایانی برای افزایش بیش از یکساله افزایش نرخ بهره توسط فدرال رزرو در آینده نزدیک است.

با افزایش میانگین درآمد، پوند افزایش می یابد

0.2% افزایش یافت و به 0.6691 رسید.


منبع: https://www.investing.com/news/forex-news/dollar-retreats-to-twomonth-low-sterling-soars-on-record-wage-growth-3122953

0.5% کاهش یافت و به 7.1983 رسید، در حالی که یوان روز سه شنبه به بالاترین حد دو هفته اخیر رسید و از تثبیت نقطه میانی روزانه قوی توسط بانک خلق چین بهره مند شد.

0.4% افزایش یافت و به 1.2905 رسید، پس از آن که آخرین داده‌های اشتغال بریتانیا نشان داد که در ژوئن به رکورد 7.3% افزایش یافت و بانک انگلستان را تحت فشار قرار داد تا به کاهش نرخ‌های بهره ادامه دهد که در بالاترین سطح در G7 قرار دارد.

بخوانید:  3 دلیلی که چرا افزایش 75 بیتی بر ثانیه بانک مرکزی اروپا و صحبت های جنگ طلبانه بعید است از EUR - ING حمایت کند

0.4% کاهش یافت و به 140.75 رسید و ین از پایین ترین سطح هفت ماه اخیر خود دور شد زیرا بازدهی خزانه داری ایالات متحده به شدت کاهش یافت.


© رویترز.

افزایش 25 واحدی نرخ بهره در اواخر این ماه عمدتاً قیمت گذاری شده است، و اکنون توجه قاطعانه به انتشار روز چهارشنبه برای ژوئن معطوف شده است، که انتظار می رود نشان دهد شاخص با کمترین افزایش سالانه از مارس 2021 افزایش می یابد.

در ساعت 02:55 ET (06:55 به وقت گرینویچ)، دلار آمریکا که ارزش دلار را در برابر سبدی از شش ارز دیگر دنبال می کند، 0.2% کاهش یافت و به 101.405 رسید و به سطوحی که آخرین بار در اواسط ماه مه مشاهده شده بود، سقوط کرد.

پایان چرخه انقباض فدرال رزرو در چشم است

Investing.com – به دلیل افزایش انتظارات مبنی بر اینکه فدرال رزرو آمریکا به پایان چرخه انقباض خود نزدیک می شود، دلار آمریکا در ساعات اولیه اروپا به پایین ترین حد دو ماه اخیر سقوط کرد، در حالی که با ادامه رشد دستمزدها، پوند به بالاترین حد خود در 15 ماه گذشته رسید. .