دقایق فدرال رزرو توسط Investing.com، دلار پیش از داده های PMI قدرت خود را حفظ می کند

تحلیلگران ING در یادداشتی گفتند: «تمرکز روی این خواهد بود که فدرال رزرو در آن جلسه چقدر به افزایش 50 واحدی نزدیک بود. «با تماشای کنفرانس مطبوعاتی جروم پاول، رئیس فدرال رزرو در آن جلسه، او بسیار آرام برخورد کرد و اعلام کرد که روند کاهش تورم آغاز شده است. با این حال، بازار می تواند نسبت به این پیشنهادات حساس باشد که افزایش 50 واحدی در واحد سطح یک تماس نزدیک بوده است.

Investing.com – دلار آمریکا در اوایل تجارت اروپا در روز سه‌شنبه افزایش یافت و قدرت اخیر خود را حفظ کرد زیرا معامله‌گران منتظر سرنخ‌های اقتصادی بیشتری در مورد انعطاف‌پذیری اقتصاد ایالات متحده و پاسخ احتمالی سیاست‌های فدرال رزرو هستند.

انتشار کلیدی روز سه‌شنبه، داده‌های فوریه خواهد بود که انتظار می‌رود نسبت به ماه قبل بهبودی اندک نشان دهد، اما بیشتر چشم‌ها به آخرین جلسه فدرال رزرو، در اوایل این ماه، در روز چهارشنبه خواهد بود.

با 0.2٪ کاهش به 1.2016، پوند حتی پس از ثبت مازاد بودجه غیرمنتظره 5.42 میلیارد پوندی در ژانویه، ماهی که میلیون ها بریتانیایی درآمدهای مالیات بر درآمد خود را پرداخت کردند، پوند با مشکل مواجه شد.

به دنبال داده‌های PMI مختلط، با 0.4% افزایش به 134.74 رسید، در حالی که فعالیت در ماه فوریه بسیار بیشتر از حد انتظار کاهش یافت در حالی که فعالیت تحت تأثیر قرار گرفت.

پس از اینکه آخرین جلسه بانک مرکزی استرالیا نشان داد که سیاست گذاران در تلاش برای پایین آوردن از سطوح بیش از حد گرم شده، افزایش بهره را تا 50 واحد پایه در نظر گرفته اند، 0.3 درصد کاهش یافت و به 0.6882 رسید.


منبع: https://www.investing.com/news/forex-news/dollar-retains-strength-ahead-of-pmi-data-fed-minutes-3008502


© رویترز

در جاهای دیگر، پیش از انتشار داده های فلش برای کل منطقه یورو، 0.1% کاهش یافت و به 1.0667 رسید. این منطقه در سه ماهه چهارم رشد شگفت انگیزی را ثبت کرد، زیرا معامله گران به دنبال این هستند که ببینند آیا این جهش اقتصادی حتی با افزایش نرخ های بانک مرکزی اروپا ادامه دارد یا خیر.

توسط پیتر پرستار

در ساعت 03:10 ET (08:10 به وقت گرینویچ)، دلار آمریکا که ارزش دلار را در برابر سبدی از شش ارز دیگر دنبال می‌کند، با 0.2 درصد افزایش در 104.002 معامله شد که فاصله چندانی با بالاترین رقم شش هفته اخیر 104.67 در روز جمعه نداشت.

احتمالاً معامله گران پس از تعطیلات روز دوشنبه ایالات متحده برای جشن گرفتن روز رئیس جمهور، دوباره سه شنبه فعال خواهند شد و به دنبال انتشار داده های اقتصادی بیشتری برای حمایت از افزایش اخیر دلار هستند.

تمرکز این هفته بر سخنرانی کازوئو اوئدا، نامزد رئیس بانک مرکزی ژاپن است، که انتظار می‌رود در سال جاری، سیاست فوق‌العاده ضعیف این بانک را روشن کند.

در حالی که تهاجم او به اوکراین وارد دومین سال خود می شود، دلارهای نر نیز به کنفرانس مطبوعاتی ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه نگاه خواهند کرد. این به دنبال سفر غیرمنتظره جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده به کیف در روز دوشنبه صورت می گیرد، جایی که او قول داد کشورش تا زمانی که نیاز باشد، حمایت کند.