دشوار است که شاهد کاهش بیشتر دلار/ین بدون شوک منفی دیگر ایالات متحده باشیم

کجا بازار را ترک خواهد کرد؟

در نهایت، مقداری حمایت برای USD/JPY تا 127.00 وجود دارد که باعث بازگشت به 138.00 و فراتر از یک پیشنهاد ریسک-پاداش جذاب تر می شود.


منبع: https://www.forexlive.com/news/its-tough-to-see-further-downside-in-usdjpy-without-another-negative-us-shock-20230324/

من گمان می‌کنم که نظرات امروز بولارد و شاخص‌های سهام قوی S&P Global ایالات متحده سرنخی از آنچه در هفته آینده می‌آید باشد. بولارد به طور کامل از خمیدگی شاهین خود دست نکشید و PMI خدمات به ویژه قوی بود.

PCE بزرگ‌تر است و بازار دوست دارد شاهد قطع ارتباط با اعداد بالاتر در داده‌های CPI یا افت درآمد باشد، اما من فکر می‌کنم آنچه آخرین قسمت فدرال رزرو به ما گفته این است که فدرال رزرو عجله‌ای برای توقف افزایش‌ها ندارد. چه رسد به بریدن.

خیلی زود است که چشممان را از بانک ها برداریم، اما – مانند بولارد – فکر می کنم 80 درصد احتمال دارد که مسائل بانکی از بین برود.

بنابراین، در صورت افزایش نگرانی بانک، چه چیزی 3.78 درصد در اسکناس های دو ساله — و USD/JPY در 130.80 افزایش می یابد؟

من فکر می کنم که این باعث می شود بازدهی 3.77 درصدی اسکناس دو ساله بسیار پایین باشد. بازار وجوه فدرال رزرو در جلسه بعدی 6 واحد در ثانیه قیمت گذاری می کند یا احتمال افزایش 27 درصدی دارد. این امر وجوه فدرال رزرو را به 4.75 تا 5.00 درصد می‌رساند و با توجه به پیش‌بینی سیاست‌گذاران برای حفظ آن، دشوار است که شاهد قطع ارتباط بزرگ‌تر باشیم، مگر اینکه داده‌های اقتصادی کاهش یابد.

و این ما را به PMI ها بازمی گرداند که نشان دهنده اقتصاد بود شتاب گرفتن، کند نمی شود. ویژگی های هفته پیش رو:

  • فدرال رزرو دالاس (دوشنبه)
  • اعتماد مصرف کننده (سه شنبه)
  • ریچموند فدرال رزرو (سه شنبه)
  • فروش معوقه خانه (چهارشنبه)
  • خوانش سوم تولید ناخالص داخلی ایالات متحده (پنجشنبه)
  • PCE (جمعه)
  • احساسات U Mich (جمعه)
بخوانید:  EURUSD نمی تواند بالاتر از MA 100 روزه بماند

به طور معمول، شرط درست این است که با بازار و نه پیش‌بینی‌های فدرال رزرو پیش بروید، اما دوره ژانویه تا فوریه ثابت کرد که همیشه اینطور نیست. با این حال من معتقدم که فدرال رزرو روی تورم تمرکز لیزری دارد و در اولین نشانه های رکود چشمک نمی زند. با توجه به تاخیر در داده‌ها، حتی ممکن است نشانه‌های واضحی از آن تا قبل از سپتامبر نداشته باشیم، بنابراین کاهش قیمت ۱۰۰ واحدی در ثانیه از آنجا تا پایان سال، درد اقتصادی واقعی را به همراه خواهد داشت. اخیراً، بازار در حال چرخش املاک تجاری به عنوان یک کاتالیزور است و من نسبت به آن ابراز همدردی می کنم، اما با تغییر کند اجاره نامه های 5 ساله، احتمالاً یک رویداد آهسته خواهد بود.