دالی فدرال: این عدد یک عدد “وای” بود. سیاست فدرال رزرو در دسامبر شاخص خوبی است.

در پایان روز، هیچ چیز جدیدی نیست. با این حال، ما می دانیم که بین دیروز و امروز، فدرال رزرو ممکن است نرخ پایانی بالاتری نداشته باشد، اما آنها همچنین برای مدت طولانی از انقباض یا معکوس کردن مسیر خود دست نخواهند کشید.

نقطه روشن بالقوه ممکن است این باشد که تعداد بیشتری از کارگران در آن صنعت خدمات، ممکن است دستمزدها را تثبیت کنند، زیرا با افزایش عرضه نیازی به پرداخت برای کارگران نیست.

دالی فدرال رزرو در FoxBusiness

خواهیم دید، اما حتی اگر در ماه آینده 0K شغل داشته باشید، میانگین دو ماهه همچنان 258 هزار نفر است که با دو ماه قبل در دسامبر و نوامبر (به طور متوسط ​​275 هزار نفر) برابری می کند. بنابراین رشد شغل واقعا کند نیست.

جلسه بعدی در 21 مارس است. گزارش مشاغل دیگر و دو نسخه دیگر CPI منتشر خواهد شد. CPI بعدی در روز سه شنبه 14 فوریه و دیگری در 14 مارس خواهد بود.

.


منبع: https://www.forexlive.com/centralbank/feds-daly-the-number-was-a-wow-number-the-december-fed-policy-is-a-good-indicator-20230203/

روند CPI در 6 ماه گذشته رو به کاهش بوده است، اما CPI خدمات ثابت بوده است. با توجه به افزایش مشاغل اوقات فراغت و مهمان‌نوازی، و پر بودن رستوران‌ها در محله من، کیف پول‌ها هنوز باز هستند.