خم شو اما نشکن | فارکسلایو

اگر بخواهم آن را در یک عبارت بیان کنم، این یک مورد است خم شو اما نشکن برای احساسات سهام تا کنون در این هفته.


منبع: https://www.forexlive.com/news/bend-but-dont-break-20230216/

این باعث می‌شود که خریداران بالاترین قیمت 2 فوریه را در 4195 برای شکست احتمالی بالاتر هدف قرار دهند، در حالی که قسمت صعودی بعدی احتمالاً به مقاومت از اوج‌های 28 آوریل و 16 آگوست در 4308-25 نگاه می‌کند.

این واقعیت که قیمت همچنان بالای 4100 در این هفته باقی می‌ماند، دلگرم‌کننده است، زیرا به نظر می‌رسد که روند صعودی در بالاترین حد تثبیت شود، علی‌رغم اینکه توسط انتشار داده‌های کلیدی اقتصادی به چالش کشیده شد – که صادقانه بگوییم، می‌توانست محرکی برای حرکت پایین‌تر در بازار باشد. سهام

به نظر من این یک برد در تمام حساب ها از طرف خریداران دیپ است.

پس از اقدام دیروز قیمت، دو بار است که سهام ایالات متحده با عقب نشینی زودهنگام از داده ها مواجه شده و به پایین تر (دایره قرمز) باز می شود. اما در پایان روز، به خوبی بهبود یافته است (دایره سبز) با نزدیک شدن به روز سه شنبه ثابت و دیروز به اندازه کافی برای کاهش سود در S&P 500.

نگاهی به تصویر بزرگتر:

آزمون تورنسل برای بازارهای گسترده تر این هفته قرار بود داده های CPI ایالات متحده در روز سه شنبه باشد. پس از آن که نتوانست کار زیادی با بازیگران بازار فراهم کند، به جای آن همه توجه ها به داده های خرده فروشی ایالات متحده دیروز معطوف شد. در اوایل کمی اضطراب وجود داشت که اعداد و ارقام داغ می شوند و سهام پایین تر می شوند. اما در پایان روز، مشخص شد که قرار نیست چنین شود که در حال حاضر به راحتی می توان عزم خریداران افت سهام را شکست.

بخوانید:  سهام ایالات متحده بالاتر بسته شد. نزدک برای پنجمین روز صعود کرد. S&P و Dow برای سومین روز متوالی افزایش یافت.