خرس ها کنترل را دوباره به دست می گیرند و 0.9930 را دوباره آزمایش می کنند

مشکلات برجسته در دیگ پشتی: ادامه چرخه پیاده روی ECB. انتخابات ایتالیا در اواخر سپتامبر. در بحبوحه عادی سازی شرایط پولی بانک مرکزی اروپا، خطرات تکه تکه شدن وجود دارد. تأثیر جنگ در اوکراین بر چشم انداز رشد و تورم منطقه.

سطوح EUR/USD برای تماشا

از جنبه های منفی ارز واحد، گمانه زنی های فزاینده ای در مورد یک رکود بالقوه در منطقه ظاهر می شود که به نظر می رسد با کاهش سنج های احساسات و کاهش اولیه رشد در برخی از کشورها تقویت شده است. مبانی.

ارز واحد روند نزولی را از سر می گیرد و می کشد یورو/دلار آمریکا به منطقه 0.9930 در روز چهارشنبه، جایی که به نظر می رسد برخی از اختلافات اولیه ظاهر شده است.

EUR/USD به USD نگاه می کند، روند ریسک

با حرکت رو به جلو، انتظار می‌رود که موضع محتاطانه پیش از انتشار ارقام تورم ایالات متحده توسط PCE و سخنرانی پاول فدرال رزرو در سمپوزیوم جکسون هول، که هر دو روز جمعه برگزار می‌شوند، حفظ کند.

  • EUR/USD بسیار پایین تر از برابری تحت فشار باقی می ماند.
  • بازده آلمانی 10y Bund با بالاترین نرخ های 2 ماهه نزدیک به 1.40% معاشقه می کند.
  • سفارشات کالاهای بادوام ایالات متحده مربوط به تقویم بعدی است.

یورو/دلار آمریکا در روز سه‌شنبه به دنبال کاهش شتاب صعودی در دلار آمریکا، توانست از پایین‌ترین حد خود در دو دهه اخیر در منطقه زیر 0.9900 بازگردد.

بخوانید:  بسته خبری ForexLive Asia-Pacific FX: USD/JPY ثابت در حدود 145.70

EUR/USD تاکنون بخشی از تلاش صعودی روز سه‌شنبه را محو کرده و منطقه 0.9950 را به دلیل از سرگیری علاقه خرید در اطراف دلار آمریکا حرکت می‌کند، که به نوبه خود با چشم‌اندازی برای ادامه روند عادی‌سازی فدرال رزرو از طریق نرخ بهره اضافی همراه است. پیاده روی

در این میان، انتظار می‌رود که اقدامات قیمت در اطراف ارز اروپایی از نزدیک پویایی دلار، نگرانی‌های ژئوپلیتیکی، نگرانی‌های پراکندگی و واگرایی فدرال رزرو و بانک مرکزی اروپا را دنبال کند.

نزولی در این جفت همراه با بازگشت بیشتر در بازدهی 10y Bund آلمان است که در حال حاضر با قله های 2 ماهه در مجاورت 1.40 درصد معاشقه می کند. جهش بازدهی آلمان در راستای تداوم روند صعودی همتایان آمریکایی آنها کاهش می یابد.

هیچ اطلاعات برنامه‌ریزی‌شده‌ای در منطقه یورو در روز چهارشنبه نباید توجه را به انتشار سفارش‌های کالاهای بادوام، فروش در انتظار خانه و گزارش هفتگی درخواست‌های وام مسکن توسط MBA که بعداً در جلسه NA ارائه می‌شود، جلب کند.

در اطراف یورو چه چیزی را باید جستجو کرد

رویدادهای مهم در منطقه یورو در این هفته: نرخ رشد تولید ناخالص داخلی سه ماهه دوم آلمان، آب و هوای تجاری IFO آلمان، حساب های بانک مرکزی اروپا (پنجشنبه) – آلمان GfK Consumer Confidence.

تا کنون، نقطه در 0.9952 0.16% از دست داده است و شکستن زیر 0.9899 (کمترین سطح 2022 در 23 آگوست) 0.9859 (پایین ترین قیمت دسامبر 2002) را در مسیر 0.9685 (کمترین نقطه اکتبر 2022) هدف قرار می دهد. از سوی دیگر، سد صعودی بعدی در 1.0202 (بالاترین نرخ 17 آگوست) و سپس 1.0267 (SMA 55 روزه) و در نهایت 1.0368 (بالاترین ماهانه 10 آگوست) قرار می گیرد.

بخوانید:  هفته پیش رو Newsquawk از 28 نوامبر تا 2 دسامبر


منبع: https://www.fxstreet.com/news/eur-usd-bears-retake-control-and-retest-09930-202208240806