خرس های XAG/USD تا زیر منطقه عرضه 19.50 دلار دست بالا را دارند

از این رو، هر حرکت صعودی بعدی ممکن است همچنان به عنوان یک فرصت فروش نزدیک به مرز 19.00 دلار در نظر گرفته شود. برخی از خریدهای متعاقب پتانسیل افزایش بیشتر XAG/USD را دارند، هر چند این حرکت با خطر افت سریع در نزدیکی منطقه عرضه سنگین 19.40 تا 19.50 دلار همراه است.

با نگاهی به تصویر گسترده تر، XAG/USD در حدود یک و نیم هفته گذشته در محدوده ای آشنا معامله شده است. با توجه به سقوط اخیر از اواسط 22.00 دلار یا بالاترین ماه ژوئن، حرکات محدود قیمت را اکنون می توان به عنوان مرحله تثبیت نزولی طبقه بندی کرد.

سپس XAG/USD می تواند نزول را به سمت حمایت متوسط ​​17.45-17.40 دلار در مسیر تا مرز 17.00 دلار تسریع بخشد. سیر نزولی ممکن است بیشتر شود و قیمت‌های نقطه‌ای در نهایت کاهش یابد تا حمایت مربوطه بعدی در نزدیکی منطقه 16.70-16.60 دلار آزمایش شود.

نمودار 4 ساعته نقره ای

از طرف دیگر، پایین ترین سطح YTD، در حدود منطقه 18.20-18.15 دلار، اکنون به نظر می رسد که به عنوان حمایت قوی فوری عمل می کند. پس از آن، رقم دور 18 دلاری به دنبال دارد، که اگر قاطعانه شکسته شود، یک شکست نزولی جدید را نشان می‌دهد و زمینه را برای یک حرکت کاهشی کوتاه‌مدت بیشتر فراهم می‌کند.

نقره در تلاش است تا از حرکت مثبت روز قبل بهره ببرد و در باند معاملاتی باریک روز چهارشنبه نوسان کرد. فلز سفید در اوایل جلسه اروپا بین سودهای خفیف/زیان های جزئی مشاهده شد، اگرچه توانسته است بالای 18 دلار ثابت بماند.


منبع: https://www.fxstreet.com/news/silver-price-analysis-xag-usd-bears-have-the-upper-hand-until-below-1950-supply-zone-202207270738

fxsorginal

سطوح کلیدی برای تماشا

علاوه بر این، شکست‌های مکرر در نزدیکی رقم دور 19.00 دلار نشان می‌دهد که سوگیری فروش کوتاه‌مدت ممکن است هنوز به پایان نرسد. دورنمای منفی با این واقعیت تقویت می‌شود که شاخص‌های فنی نمودار روزانه در عمق نزولی قرار دارند.

  • نقره هیچ جهت ثابتی نداشت و در روز چهارشنبه در یک محدوده نوسان داشت.
  • تنظیمات فنی همچنان به نفع معامله گران نزولی متمایل است.
  • یک حرکت پایدار فراتر از 19.50 دلار برای نفی سوگیری منفی مورد نیاز است.