تیتر – “بایدن در اجلاس سران کشورهای عربی در تامین امنیت و تعهدات نفتی ناکام ماند”

بلومبرگ:

مقامات سعودی تاکید کردند که هرگونه تصمیم برای تولید بیشتر در چارچوب اوپک پلاس اتخاذ خواهد شد

شاهزاده فیصل بن فرحان وزیر امور خارجه به خبرنگاران گفت: «ما به شرکا و دوستان خود از سراسر جهان به ویژه کشورهای مصرف کننده گوش می دهیم. اما در پایان روز، اوپک پلاس وضعیت بازار را دنبال می‌کند و در صورت نیاز انرژی تامین خواهد کرد.

در حال حاضر، ما منتظر 3 آگوست (جلسه بعدی اوپک پلاس) هستیم تا ببینیم آیا این سفر از نظر افزایش تولید نفت سودی را به همراه داشته است یا خیر.

اوه، آره دست انداز مشت. به نظر می رسد که عنوان اصلی است.

رویترز سفر بایدن را با تیتر «بایدن در تامین امنیت عمده تعهدات نفتی در نشست سران کشورهای عربی شکست خورده است» خلاصه کرده است. به طور خلاصه:

بایدن به این امید به عربستان سعودی آمد که به توافقی بر سر تولید نفت برسد تا به کاهش قیمت بنزین کمک کند

او منطقه را با دست خالی ترک می کند اما امیدوار است که گروه اوپک پلاس …

“من مشتاقانه منتظرم ببینم در ماه های آینده چه اتفاقی می افتد”

بایدن، رئیس‌جمهور ایالات متحده برای افزایش تولید نفت به خاورمیانه سفر کرد. من تعداد زیادی از “نه، در واقع او برای …” دیده ام. مطمئناً، او در مورد مسائل دیگر جلساتی داشت، اما برای بایدن، نفت نگرانی بزرگ در حال حاضر است. انتخابات میان دوره ای ایالات متحده نزدیک است و رانندگان عصبانی باید آرام شوند.

با این حال، مردم، مراقب نفت باشید. ما یکشنبه عصر به وقت ایالات متحده، صبح دوشنبه در آسیا برای بازگشایی معاملات آتی نفت، ساعت 6 بعد از ظهر به وقت نیویورک روی عرشه خواهیم بود.


منبع: https://www.forexlive.com/news/headline-biden-fails-to-secure-major-security-oil-commitments-at-arab-summit-20220717/

رسانه‌های مالی اصلی اشاره می‌کنند که افزایش تولید قریب‌الوقوع نیست، هر تصمیمی باید حداقل تا نشست بعدی کارتل نفت (اوپک پلاس) منتظر بماند.

بخوانید:  درخواست های وام مسکن MBA ایالات متحده در 12 می -5.7٪ در مقابل +6.3٪ قبل