تمرکز تورم بریتانیا در جلسه پیش رو

بازارها به دنبال نقطه ماشه ای برای هدایت آنها خواهند بود و برای پوند، ممکن است از داده های امروزی CPI انگلستان حاصل شود.

قراردادهای آتی ایالات متحده اندکی پایین تر هستند در حالی که بازده اوراق قرضه اندکی تغییر کرده و اندکی بالاتر است. به این ترتیب، معامله گران ارز به تابلوی قرعه کشی بازگردانده می شوند، زیرا قیمت دلار در روزهای جمعه و دوشنبه متوقف شده است، اما افت دیروز به مرزهایی که در پایان هفته گذشته شاهد بودیم، نزدیک نیست.

ارزهای اصلی در روز جدید، پس از توقف بازگشت دلار در معاملات دیروز، کار چندانی انجام نمی دهند. سهام در حال و هوای آزمایشی تری در وال استریت بودند، بنابراین با ورود به روز جدید، کار زیادی با آن باقی نمی ماند.

0600 GMT – ارقام CPI مارس انگلستان
0800 GMT – موجودی حساب جاری منطقه یورو در فوریه
0900 GMT – ارقام نهایی CPI مارس منطقه یورو
0900 GMT – خروجی ساخت و ساز منطقه یورو در فوریه
1100 GMT – برنامه های وام مسکن MBA ایالات متحده در 14 آوریل

همانطور که اوضاع پیش می رود، قیمت گذاری فعلی بازار OIS 78 درصد احتمال دارد که بانک مرکزی در ماه آینده 25 واحد در ثانیه افزایش یابد.

انتظار می‌رود که تورم سالانه سرفصل کمتر از 10 درصد کاهش یابد، در حالی که تورم اصلی سالانه نیز اندکی تا 6 درصد کاهش یابد. اگر هر یک از اینها بر اساس برآوردها تضعیف شود، باید با افزایش 25 واحدی دیگر نرخ بهره برای بورس اوراق بهادار در ماه می، قیمت بازار را کمی افزایش دهد.

بخوانید:  ICYMI - ایتالیا یک صندوق مستقل یک میلیارد یورویی ایجاد خواهد کرد

این همه برای جلسه پیش رو است. برای شما بهترین روزهای آینده را آرزو می کنم و در تجارت خود موفق باشید! در آنجا امن بمانید


منبع: https://www.forexlive.com/news/uk-inflation-in-focus-in-the-session-ahead-20230419/