تضعیف دلار همچنان ادامه دارد پایان سفت شدن FOMC در چشم است توسط Investing.com

انتظار می‌رود که هر دوی این کشورها در دیدار بعدی مجدداً نرخ‌های بهره خود را افزایش دهند و بعید است که چرخه انقباض خود را در آنجا متوقف کنند.

در قیمت 7.1716 ثابت معامله شد، که پس از زیان های سنگین روز دوشنبه تثبیت شد زیرا معامله گران به دنبال اقدامات محرک بیشتر در ماه های آینده به PBOC هستند.


منبع: https://www.investing.com/news/forex-news/dollar-continues-to-weaken-end-of-fomc-tightening-in-sight-3127409

به طور مشابه، سطح تورم در آلمان، بزرگترین اقتصاد در یورو، در ژوئن به 6.8 درصد در سال افزایش یافت که با سایر کشورهای اتحادیه اروپا هماهنگ شد.

با 0.2% افزایش به 1.1252، درست زیر بالاترین سطح 17 ماهه اخیر، در حالی که 0.1% به 1.3089 رسید، نه چندان دور از بالای 1.3144 هفته گذشته، که همچنین بالاترین سطح از آوریل 2022 بوده است.


© رویترز.

بازارها اکنون در انتظار انتشار اطلاعات و اطلاعات ایالات متحده بودند که قرار است در اواخر روز برای سرنخ های بیشتر در مورد سلامت بزرگترین اقتصاد جهان و مسیر بالقوه نرخ های بهره ارائه شود.

در ساعت 02:55 ET (06:55 به وقت گرینویچ)، دلار آمریکا که ارزش دلار را در برابر سبدی از شش ارز دیگر دنبال می‌کند، با 0.1 درصد کاهش در 99.415 معامله شد، درست بالاتر از سطح 99.362 که در اوایل سه‌شنبه مشاهده شد، که پایین‌ترین سطح از آوریل 2022 بود.

تحلیلگران ING در یادداشتی می‌گویند: «شوک کاهش تورم هفته گذشته در ایالات متحده چشم‌انداز FX را تغییر داد، اما چند روز بدون انتشار داده‌های کلیدی به ما می‌گوید که آیا این تکانه می‌تواند دلار را با نزدیک‌تر شدن رویداد ریسک FOMC حفظ کند یا خیر. .

ECB و BOE هنوز اقدامات بیشتری در پیش رو دارند

این باعث شد که دلار بدترین عملکرد هفتگی خود را در هشت ماه گذشته ثبت کند و بیش از 2 درصد در برابر رقبای اصلی خود سقوط کند.

بخوانید:  GBP/USD در محدوده حدود 1.2200 تثبیت می شود زیرا معامله گران منتظر کاتالیزور جدید هستند.

خرده فروشی ایالات متحده، تولید صنعتی به دلیل

به طور گسترده انتظار می رود که در هفته آینده یک بار دیگر نرخ بهره را افزایش دهد، اما بازارها پس از ثبت کوچکترین افزایش سالانه خود در بیش از دو سال گذشته در هفته گذشته، بر پایان چرخه انقباض FOMC متمرکز شده اند.

در جاهای دیگر، در آستانه هفته آینده بانک مرکزی ژاپن، 0.3 درصد کاهش یافت و به 138.37 رسید، با 0.1 درصد افزایش به 0.6823، با دلار استرالیا که بخشی از زیان های شدید جلسه قبل را جبران کرد.

بریتانیا قرار است روز چهارشنبه داده‌های تورم ژوئن را منتشر کند و در حالی که انتظار می‌رود نرخ تورم از 8.7 درصد در ماه مه به 8.2 درصد نسبت به سال قبل کاهش یابد، اما همچنان بیش از چهار برابر بیشتر از نرخ تورم هدف BOE است.

انتظار می‌رود میزان خرده‌فروشی در ماه ژوئن نسبت به ماه قبل بهبود یافته باشد، در حالی که انتظار می‌رود رشد تولید صنعتی نیز در ژوئن تسریع شود که نشان‌دهنده انعطاف‌پذیری در اقتصاد ایالات متحده است.

Investing.com – دلار آمریکا در ساعات اولیه روز سه شنبه در اروپا کاهش یافت و نزدیک به پایین ترین سطح بیش از یک ساله خود معامله شد زیرا معامله گران به طور فزاینده ای در پایان سریع چرخه انقباض فدرال رزرو نقش دارند.

با این اوصاف، این که آیا این اعداد با توجه به مصرف کننده رقیق هفته گذشته و .