ترس‌ها ثابت می‌مانند، دلار از آن نهایت استفاده را می‌برد

پیش بینی قیمت شیبا اینو: آیا فرصتی برای معامله گران وجود دارد که «قاتل دوج کوین» را کوتاه کنند؟


آنچه باید در روز چهارشنبه 1 مارس رعایت کنید:

USD ضررهای اولیه را معکوس کرد و روز را به طور نابرابر در تابلوی FX به پایان رساند. اگرچه همبستگی ها در میان جریان های پایان ماه کاهش یافت احساس ریسک گریزی همان باقی ماند بیشتر شاخص‌های اروپایی روز را با قرمز به پایان رساندند، در حالی که وال استریت به پایان رسید.

EUR/USD در 1.0644 به اوج رسید، اما در طول بعد از ظهر آمریکا به سمت جنوب چرخید و اکنون در حوالی 1.0590 قرار دارد.

تمرکز بر تورم بالاتر از حد انتظار در اسپانیا و فرانسه بود و گمانه زنی ها را تقویت کرد که بانک مرکزی اروپا برای مدت طولانی تر از حد انتظار به مسیر انقباضی ادامه خواهد داد. همچنین، اعتماد مصرف کننده ایالات متحده در ماه فوریه برای دومین ماه متوالی کاهش یافت و تلفات خود را بر گرینبک گذاشت. در یک نکته مثبت، این گزارش همچنین نشان داد که انتظارات تورمی نسبت به ماه قبل کاهش یافته است.

AUD/USD به صورت روزانه تغییر کمی دارد و در حدود 0.6730 معامله می شود. استرالیا آمار تولید ناخالص داخلی سه ماهه چهارم را در اوایل روز چهارشنبه منتشر خواهد کرد.

این مقاله را دوست دارید؟ با پاسخ دادن به این نظرسنجی ما را در بازخورد یاری کنید:


منبع: https://www.fxstreet.com/news/forex-today-fears-remain-the-same-usd-makes-the-most-out-of-it-202302282017

جفت GBP/USD با انتشار اخباری مبنی بر اینکه اتحادیه اروپا و بریتانیا به توافقی بر سر قوانین تجاری در ایرلند شمالی، به اصطلاح «چارچوب ویندزور»، به منظور رفع مشکلات ناشی از پروتکل ایرلند شمالی، دست یافتند، به 1.2143 رسید. این جفت بعداً به تقاضای دلار تسلیم شد و اکنون در حدود 1.2050 معامله می شود.

سهام ضعیف و کاهش بازده اوراق قرضه دولتی آمریکا بر USD/JPY تاثیر گذاشت، روز سه‌شنبه کاهش یافت و در حال حاضر در حدود 136.10 است.

USD/CAD افزایش یافت و نزدیک به بالاترین سطح روزانه 1.3632 قرار گرفت تولید ناخالص داخلی کانادا به طور غیرمنتظره ای کاهش یافت 0.1% مامان در دسامبر. این کشور رشد سالانه صفر را در سه ماهه آخر سال 2022 گزارش کرد که بسیار بدتر از پیش بینی 1.5 درصدی بود.

طلا بر اساس تقاضا برای ایمنی افزایش یافت و در حال حاضر حدود 1828 دلار در هر اونس تروی در نوسان است. قیمت نفت خام افزایش یافت و WTI اکنون به 76.80 دلار در هر بشکه تغییر می کند.


اشتراک گذاری: