تجمع امدادی فعلاً متوقف شده است

در همین حال، سهام در جایگاه خوبی قرار دارند و S&P 500 به بالای میانگین متحرک 100 روزه (خط قرمز) خود در هفته گذشته صعود کرده است.

این فضایی را برای بازی بین آن و مقاومت کلیدی نزدیک به میانگین متحرک 200 روزه (خط آبی) باز می کند که اکنون در 4081 مشاهده می شود – همه اینها قبل از بالاترین سطح 12 سپتامبر درست بالای 4100 است.


منبع: https://forexlive.com/news/the-relief-rally-hits-pause-for-now-20221114/

بازدهی خزانه داری 10 ساله در حال حاضر با 7 واحد افزایش به 3.898 درصد رسیده است، اما همچنان در زیر مرز اصلی 4 درصد باقی مانده است. من استدلال می‌کنم که بازار اوراق قرضه نقطه کلیدی برای تماشا در میان هر Fedspeak خواهد بود، زیرا در قیمت‌گذاری بازار در فدرال رزرو و به نوبه خود، احساسات کلی در سایر طبقات دارایی نیز نقش خواهد داشت.

در حال حاضر، این امر باعث می‌شود که روی چیزهایی که بازارهای گسترده‌تر دکمه مکث را فشار می‌دهند و استراحت می‌کنند، سرپوش بگذاریم. با این حال، بررسی های فنی همچنان نشان می دهد که حرکت های بازار پس از CPI ممکن است هنوز فضایی برای اجرا داشته باشد (یا حداقل پتانسیل آن وجود دارد).

این کمک می کند تا با نگاه به تجارت اروپایی، دلار در جایگاه ثابت تر بماند. در اینجا، والر، عضو هیئت مدیره فدرال رزرو، به این روحیه کمک نمی کند. و همانطور که در پایان هفته گذشته ذکر شد، Fedspeak تقریباً تنها چیزی است که می تواند این رالی امدادی را در بازارها کاهش دهد.