بیت کوین از محدوده خارج شد و به بالاترین حد سه هفته ای رسید


بیت کوین در سه هفته گذشته گورستان نوسانات در محدوده محدود حدود 16800 دلار بوده است، اما امروز با افزایش ریسک گسترده جان گرفت. با این امید که بدترین حالت سپری شده باشد، 455 دلار به 17385 دلار افزایش یافته است.

نکته جدید برای کریپتو این است که هفته هاست که بازار با نوعی سرفصل یا شایعه بزرگ در مورد سقوط یک صرافی یا مواجهه با تحقیقات جدی مواجه شده است. متأسفانه برای گاوهای نر، مقررات همچنان رو به افزایش است و این جریان پول را به ارزهای دیجیتال کاهش می دهد. در همان زمان، من استدلال می کنم که بازار فیزیکی بیت کوین باید جریان ها را جذب کند.

بسیاری از پول بیت کوین در دو سال گذشته مصنوعی بود. به عنوان مثال، FTX بیت کوینی را که توسط حساب های مشتری «خرید» شده بود، نزدیک به صفر نگه داشت. در بسیاری از کارگزاران دیگر مشابه است.

از آنجایی که افراد خارج از مبادلات به سمت حضانت شخصی حرکت می کنند، این باید در طول زمان برای بیت کوین صعودی باشد. اگر چه زمان نشان خواهد داد که آیا پول به راحتی مبادلات باز می گردد یا خیر.

در حال حاضر، اقدام قیمت یک برد کوچک است. برای ایجاد شتاب واقعی، سطح 18400 دلار باید جای خود را بدهد. این امر زمینه را برای بازگشت به بالای 20000 دلار فراهم می کند. با توجه به انعطاف پذیری بیت کوین در هشت هفته گذشته، فکر می کنم در کوتاه مدت فضایی برای خوش بینی وجود دارد.


منبع: https://www.forexlive.com/Cryptocurrency/bitcoin-breaks-out-of-the-range-to-hit-a-three-week-high-20230109/