به نظر می رسد بیت کوین در حال بازیابی وضعیت دفاعی است

الکساندر هاپتنر، مدیر عامل صرافی بیت‌مکس (BitMEX) گفت که با وجود روند نزولی، هیچ کاهشی در علاقه سرمایه‌گذاران نهادی به صنعت کریپتو مشاهده نمی‌کند.

استنلی دراکن میلر، میلیاردر، انتظار دارد که اقتصاد ایالات متحده تا پایان سال آینده به طور قابل توجهی بدتر شود. در آن زمان است که ارزهای رمزنگاری شده می توانند دوباره احیا کنند.

در میان نزدیکترین سطوح کلیدی، 20.8 هزار دلار که میانگین متحرک 50 روزه در آن قرار دارد، قابل ذکر است. بیش از یک ماه است که نقش فعالی را به عنوان مقاومت ایفا می کند. پشتیبانی محلی نزدیک به 18.8 هزار دلار است. حرکتی خارج از این محدوده می تواند نشان دهنده پایان تثبیت فعلی باشد.

پس زمینه خبر

این پایین کشیدن منظم توسط بیت کوین می تواند یک موضع منتظر و یکپارچه را قبل از حرکت بعدی نشان دهد. با این حال، خوش بینان ارزهای دیجیتال اکنون از حرکت مثبت در طلا و سهام بخش حمایت می کنند. سرمایه گذاران احتمالاً آنها را به عنوان ذخیره ارزش در میان نوسانات بازار ارز به یاد آورده اند.

در نهایت، بلک راک در Euronext، یک صندوق قابل معامله در مبادلات (ETF) با تمرکز بر شرکت‌های بلاک چین و ارزهای دیجیتال راه‌اندازی کرده است.


منبع: https://forexlive.com/Education/bitcoin-seems-to-be-regaining-defensive-status-20220930/

بیت کوین در چند روز گذشته در موقعیت خود باقی مانده است و صبح جمعه با قیمت 19500 دلار معامله می شود. همانند روزهای گذشته، تلاش برای فروش این ارز رمزنگاری شده به دنبال بازار سهام با خرید مواجه شد.

بخوانید:  کانادا: با وجود خرده فروشی ضعیف، BoC در ماه اکتبر 50 واحد در ثانیه افزایش خواهد داشت