به نظر می رسد اوضاع قبل از معاملات اروپا رو به بهبود است

شاید. دامنه‌های باریک در بین ارزهای اصلی تا کنون نشان‌دهنده نگرش غیر مشتاقانه‌تر در میان معامله‌گران است. EUR/USD در محدوده 20 پیپ و GBP/USD در محدوده 30 پیپ گیر کرده است زیرا ما به سمت تجارت اروپایی نگاه می کنیم. با این حال، ین پس از غافلگیری دیروز BOJ همچنان به جلب توجه بازار ادامه خواهد داد.

در جاهای دیگر، سهام پس از فروش سنگین از چهارشنبه هفته گذشته با افزایش 16 واحدی یا 0.4 درصدی معاملات آتی S&P 500 در حال حاضر، اندکی تسکین یافته است. بازار نقدی دیروز توانست از افت دیگری جلوگیری کند، زیرا خریداران در سطح 50.0 فیب اصلاحی رشد اخیر دفاع کردند:

این خط کلیدی بعدی در شن و ماسه برای سهام است، حداقل از منظر فنی، هنگام پیمایش در چند جلسه بعدی.


منبع: https://www.forexlive.com/news/things-look-to-be-settling-down-ahead-of-european-trading-20221221/USD/JPY برای رسیدن به حمایت روزانه از پایین ترین سطح 16 ژوئن در 131.49 قبل از اینکه اکنون کمی جهش پیدا کند، کاهش یافت. گفته می‌شود، حتی با وجود افزایش قیمت امروز کمی بالاتر از 132.00، این نشان‌دهنده تغییر زیادی در احساسات و شتاب نیست.

در همین حال، بازدهی JGB 10 ساله همچنان در حدود 0.47 درصد بالاتر است و بازدهی خزانه 10 ساله نیز با 2 واحد در ثانیه افزایش به 3.708 درصد در حال حاضر است.

بخوانید:  موقعیت خالص CFTC Gold NC ایالات متحده از 52.1 هزار دلار قبلی به 88.4 هزار دلار افزایش یافت.