بهترین اتاق فرار تهران کجاست؟ پلازا | allescape

اگر به شخصیت شرلوک هولمز علاقه‌مندید و فکر می‌کنید که می‌توانید از عهده پرونده‌های مشکوک قتل سر در آورید این اتاق فرار به‌شدت پیشنهاد می‌شود. این مجموعه دو اتاق فرار با نام اره و آسانسور دارد که هر دو جذابیت‌های خود را دارد و در ادامه به شما معرفی می‌شود. مهم‌ترین چیزی که به‌محض شروع توجه شما را به خودش جلب می‌کند، فضای بسیار نوستالژی با وسایل و موسیقی خاص این محیط است که مانند سفر در زمان است و شما را به دهه چهل تهران و خاطرات آن می‌برد. این مجموعه شامل چهار اتاق فرار مجزا با ژانرهای فوق‌العاده مهیج است که عبارت‌ است از شام آخر، نجات شهر، قرنطینه و اتاق فرار طهران ۱۳۴۶.

دسترسی سریع

وقتی نظرات را می‌خوانید، نکاتی مانند سناریو، موسیقی، دکور، توانمند بودن اکتورها، سطح خدمات به مشتریان و روان بودن معماها باید موردتوجه قرار گیرند. در بسیاری از اتاق فرارها، شما را در یک مکان کوچک قرار می‌دهند. به همین دلیل اگر از فضاهای تنگ و کوچک هراس دارید، در این بازی شرکت نکنید. به عنوان مثال زمانی که یک تکه از پازل را پیدا می‌کنید، با صدای بلند به سایر اعضای تیم بگویید که تکه‌ای سخت ترین معمای اتاق فرار پازل یافته‌اید. ممکن است یکی دیگر از اعضای گروه تکه‌ای دیگر را یافته باشد که به کل تیم در حل معما کمک می‌کند.

شناسایی این مورد در این گام که هنوز وارد طراحی معماها و دکور نشده‌ایم بسیار اهمیت دارد، پس‌ از آن غافل نشوید. امیدواریم که با کارخانه، قدم گذاشتن در مسیر پر چالش طراحی و ساخت اتاق فرار برای همگان آسان شود و بتوانند دانسته‌های خود را به بهترین شکل ممکن بکار بگیرند. هدف دیگر کارخانه، ارتقای سطح علمی افراد حرفه‌ای، صاحبان و طراحان این حوزه است تا سرمایه‌گذاری برای رشد و توسعه این بخش از بازی‌های فکری و معمایی افزون و نهایتاً باعث شکوفایی و تعالی آن در محیطی تعاملی و دوستانه گردد.

بخوانید:  پایان کینگ دلار؟ نیروهای در حال بازی در دلارزدایی توسط رویترز

بازی اتاق فرار آنلاین و دیجیتالی هم داریم؟

به خاطر داشته باشید حتما هر شب تا قبل از نیمه‌های شب باید خانه را ترک کنید، زیرا ممکن است شما نیز دچار این جنون شوید و دقت کنید که ممکن است در هرکدام از شب‌ها این اتفاق برای شما بیفتد و شما از همان لحظه بازنده بازی‌اید. برای اطلاعات بیشتر درباره این مجموعه و خرید رزرو سانس می‌توانید از طریق یکی از موارد زیر اقدام کنید. این مجموعه نیز برای کسانی که علاقه به هیجانات زیاد و ترس و استرس دارند، بسیار پیشنهاد می‌شود. بازیکنان باید ضمن رعایت همه نکات ذکرشده، مسئولیت اتفاقات مالی و جانی در هنگام بازی بر عهده گیرند. حداقل از یک کپسول بیوورسال ( کپسول آتش‌نشانی) ۶ لیتری برای جلوگیری از آتش‌سوزی استفاده کنید. هر کپسول مناسب ۱۰۰ مترمربع است و برای مثال اگر فضای شما ۳۰۰ مترمربع است شما به ۳ کپسول نیاز دارید.

  • پس حتماً برای ثبت بهترین مراحل و لحظات بازی از یک عکاس و فیلم‌بردار حرفه‌ای استفاده کنید تا یک یا چند ویدئوی چشم‌نواز داشته باشید.
  • در این بازی حل هر معما و بازشدن هر قفل مانند بازشدن یک در به دنیا ناشناخته‌هاست زیرا پشت هر قفل یا معما اتفاقی است که هیچ‌کدام بازیکنان از آن اطلاعی ندارند؛ ازاین‌رو با یافتن یک سرنخ، هیجانی وصف‌ناپذیر برای بازیکنان پدید می‌آید.
  • شما در نقش تعدادی دانشجو باستان‌شناس قصد سفر به معبد سامو را دارید، اما در ورودی این معبد فقط در زمان تلاقی دو برج فلکی پدیدار می‌شود، شما باید در این زمان آن‌جا باشید تا بتوانید رموز این معدن را کشف و آن را حفظ کنید.
  • تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به اتاق فرار دژاوو می باشد.
بخوانید:  USDJPY فروشندگانی را در نزدیکی 200 ساعت MA پیدا می کند

بهترین اتاق فرار تهران کجاست؟ پلازا | allescape

استراتژی اساسا یک میانبر ذهنی است در استفاده از اکتشافی که در دسترس است و مغز ما را مجبور به یادآوری اطلاعات و یافتن راه حل ها و تصمیم گیری سریع می کند. با تجربه و پیشرفت در تکنولوژی و طراحی دکور و کشف رفتار بازیکنان و نحوه تعامل و برندیگ، اهداف و ایده های جسورانه هنرمندان و متفکران را محقق می کنیم. یکی از ویژگی های بسیار جالب بازی های شانس فرار طبقاتی بودن و محیط بسیار بزرگ آن است که باعث میشود چالش های موجود در بازی بیشتر و جذاب تر شود. فرقی نمیکند در کجای تهران باشید، تجربه این اتاق فرار باعث میشود بازی های دیگر آن را نیز دنبال کنید. منظور ما این نیست که بازیکنان اتاق فرارتان را به صلیب ببنید و شکنجه‌شان کنید! تنها کافی است از بازیگران کمک بگیرید و فیلم ساختگی شکنجه‌ای دردناک را رقم بزنید.