بریتانیا قوانینی را برای همه دارایی‌های رمزنگاری شده توسط رویترز پیشنهاد می‌کند

به طور جداگانه در روز پنجشنبه، سم وودز، معاون بانک مرکزی انگلیس گفت که بانک مرکزی در حال حرکت به سمت ایجاد یک چارچوب نظارتی برای استیبل کوین های سیستمی است. وودز گفت که این امر به بانک‌های غیربانکی و بانک‌های تحت نظارت BoE امکان نوآوری می‌دهد و یک مقاله مشاوره عمومی در مورد رژیم جدید در سال آینده منتشر خواهد شد.


منبع: https://www.investing.com/news/forex-news/britain-proposes-regulation-of-all-cryptoassets-2924256


© رویترز. عکس فایل: نمایش بیت کوین و اسکناس پوند در این تصویر که در 6 ژانویه 2020 گرفته شده است، دیده می شود. رویترز/دادو روویک

اصلاحیه در سند پارلمانی مورخ پنجشنبه می‌گوید: «این بند جدید قانون خدمات و بازارهای مالی 2000 را اصلاح می‌کند تا روشن کند که می‌توان به اختیارات مربوط به ارتقای مالی و فعالیت‌های تنظیم‌شده برای تنظیم دارایی‌های رمزنگاری‌شده و فعالیت‌های مربوط به دارایی‌های رمزنگاری شده اعتماد کرد».

اصلاحیه ای که توسط دولت ارائه شده است به این معنی است که تقریباً به طور قطع به قانون تبدیل خواهد شد.

لندن (رویترز) – بر اساس پیشنهادی که وزیر خدمات مالی بریتانیا به پیش نویس قانون ارائه شده در پارلمان اضافه کرده است، بریتانیا این اختیار را خواهد داشت که تمام دارایی های رمزنگاری شده را تنظیم کند.

اندرو گریفیث که روز پنجشنبه توسط ریشی سوناک، نخست وزیر جدید بریتانیا دوباره به عنوان وزیر شهر منصوب شد، اصلاحیه ای را در لایحه خدمات مالی و بازارها ارائه کرد که پارلمان شروع به تصویب آن کرده است.

این لایحه، همانطور که در ابتدا پیش‌نویس شده بود، به مرجع رفتار مالی این اختیار را می‌دهد که فقط استیبل کوین‌ها را تنظیم کند، اما این اصلاحیه اختیارات را برای پوشش تبلیغات برای همه دارایی‌های رمزنگاری گسترده‌تر می‌کند.

این قانون بریتانیا را با بازارهای اتحادیه اروپا در قانون دارایی‌های رمزنگاری که اکنون در حال نهایی شدن است، همتراز می‌کند و به عنوان اولین مجموعه قوانین جامع جهان برای تنظیم بخش کریپتوهای نوظهور دیده می‌شود.