برای شروع هفته، یک مورد سبک روی پایگاه داده

این همه برای جلسه پیش رو است. برای شما بهترین روزهای آینده را آرزو می کنم و در تجارت خود موفق باشید! در آنجا امن بمانید


منبع: https://www.forexlive.com/news/a-light-one-on-the-data-docket-to-start-the-week-20220808/

با نگاهی به آینده، چیز زیادی برای تغییر دادن اوضاع وجود ندارد و احتمالاً قبل از داده‌های CPI ایالات متحده در روز چهارشنبه شاهد خلق و خوی متفکرانه‌تری خواهیم بود.

برای امروز، با آرام شدن بازدهی خزانه داری در کنار دلار، جو بازار آرام تر است. قراردادهای آتی ایالات متحده ملایم هستند، به طوری که از نظر ریسک پذیری زیاد نشان نمی دهد. دلار آمریکا بیشتر همراه با افزایش های جزئی در استرالیا و کیوی معامله می شود، اگرچه دامنه های باریک تر هنوز در حال حاضر حاکم است.

0545 GMT – نرخ بیکاری سوئیس در جولای
0800 GMT – کل سپرده های دیداری SNB در 5 اوت
0830 GMT – اعتماد سرمایه گذاران آگوست Sentix منطقه یورو

آیا محور فدرال رزرو مرده است؟ خوب، نه دقیقا. اما زمزمه های اولیه مطمئناً پس از گزارش داغ مشاغل ایالات متحده در روز جمعه، دیگر زنگ نمی زند. این باعث می‌شود بازارها به این باور برسند که حداقل به احتمال زیاد در ماه سپتامبر شاهد افزایش 50 واحدی نرخ بهره خواهیم بود و 75 واحد در ثانیه همچنان روی میز است. اکنون به داده های باقی مانده قبل از نشست FOMC در ماه آینده می پردازیم تا مشخص شود که فدرال رزرو چه تصمیمی ممکن است بگیرد.

در هر صورت، سیاستگذاران به دفاع از روایت به بازارها ادامه خواهند داد این رکودی نیست که شما به دنبال آن هستید. اما همانطور که در پست مرتبط ذکر شد، خطرات رکود تورمی در حال ایجاد است و این نیز نباید نادیده گرفته شود.