با کاهش ارزش دلار آمریکا، بیت کوین به بیش از 20000 دلار رسید

این تغییر به طور اساسی نحوه پردازش تراکنش ها را تغییر می دهد و قرار است مصرف انرژی را کاهش دهد. برخی از صرافی ها قصد دارند تا هنگام ارتقا، سپرده ها و برداشت ها را متوقف کنند.


منبع: https://www.investing.com/news/forex-news/bitcoin-leaps-over-20000-as-us-dollar-sags-2888945

اگر ارزهای دیجیتال بتوانند سود خود را تا پایان روز یکشنبه حفظ کنند، بیت کوین می تواند دومین افزایش هفتگی متوالی را ثبت کند و بهترین هفته آن در حدود یک ماه گذشته باشد.

بیت کوین، بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار، بیش از 7 درصد افزایش یافت و به 20796 دلار رسید که بالاترین رقم در دو هفته اخیر است. اتر، دومین اتر بزرگ، 5 درصد افزایش یافت و به 1717 دلار نیز به اوج دو هفته ای رسید. بیت کوین در روز چهارشنبه به 18540 دلار رسیده بود.

فعالان بازار گفتند که هیچ محرک خاصی برای افزایش به غیر از یک روحیه خوش‌بینانه گسترده در شواهد موجود در بین طبقات دارایی در روز جمعه وجود ندارد، که منجر به کاهش ارزش دلار امن و افزایش سهام چین شد. [MKTS/GLOB]

سنگاپور (رویترز) – از سد 20,000 دلار گذشت و روز جمعه به بهترین روز خود در شش هفته گذشته رسید، زیرا دلار آمریکا به طور گسترده افت کرد و بازارها دلایلی برای شاد بودن در پایان یک هفته سرد پیدا کردند.


© رویترز. عکس فایل: آرم نئونی ارز دیجیتال بیت کوین در کافه Crypstation، در مرکز شهر بوئنوس آیرس، آرژانتین، 5 مه 2022 دیده می شود. رویترز/آگوستین مارکاریان/عکس فایل

نوسانات آخر هفته اتر ممکن است با ارتقای نرم‌افزاری که به نام “ادغام” شناخته می‌شود، افزایش یابد، که بین 10 تا 20 سپتامبر و با زمان دقیق نامشخص است.