با وجود سهام Bollinger Motors، MULN در روز جمعه 9 درصد کاهش یافت

NASDAQ: MULN روز نوسانی داشت و حتی در یک نقطه از صبح به دلیل اعلام قریب الوقوع متوقف شد. در روز پنجشنبه، سهام MULN 9.27 درصد سقوط کرد و معاملات را با قیمت 0.61 دلار به پایان رساند. در حالی که هر سه میانگین اصلی برای دومین روز متوالی با افزایش قیمت بسته شدند، سهام از روز چهارشنبه افزایش یافتند. بازارها برای مدت کوتاهی به قرمزی سقوط کردند زیرا رئیس پاول بار دیگر بر لزوم افزایش نرخ ها برای مبارزه با تورم تاکید کرد. در مجموع، داوجونز 193 واحد پایه، S&P 500 0.66 درصد افزایش یافت و NASDAQ 0.60 درصد در طول جلسه افزایش یافت.


اطلاعیه اصلی که امروز صبح سهام مولن را متوقف کرد این بود که این شرکت سهام کنترلی در Bollinger Motors را به دست آورد. بولینگر یک استارت آپ کامیون الکتریکی است که به عنوان یک رقیب بالقوه اولیه برای Cybertruck تسلا (NASDAQ:TSLA) خبرساز شد. مولن 60 درصد از سهام این شرکت را به قیمت 148.2 میلیون دلار به صورت نقدی به دست آورد که سرمایه گذاران به وضوح فکر می کردند که می تواند در جاهای دیگر بهتر خرج شود. سهام در ابتدا با افزایش دو رقمی افزایش یافت، تنها به کاهش آن سود و بسته شدن روز نزدیک به 10 درصد کاهش.

قیمت سهام مولن

  • NASDAQ: MULN در جلسه معاملاتی روز پنجشنبه 9.27 درصد کاهش یافت.
  • مولن 60 درصد از سهام استارتاپ EV Truck Bollinger Motors را خریداری کرد.
  • جنرال موتورز روی نسخه الکتریکی شاسی بلند Equinox خود سرمایه گذاری می کند.
بخوانید:  رهبران گروه 20 می گویند: جنگ روسیه در اوکراین بر اقتصاد جهانی تأثیر منفی گذاشته است

با اخبار سهام داغ همراه باشید!


در دیگر اخبار خودروهای برقی، جنرال موتورز (NYSE:GM) روی پذیرش انبوه محصولات الکتریکی خود با مدل SUV 30000 دلاری Equinox حساب می‌کند. این یکی از پیشنهادات مقرون به صرفه تر در صنعت خواهد بود و قرار است پاییز آینده وارد بازارهای خرده فروشی شود. جنرال موتورز در تلاش است تا سال 2035 مجموعه کامل خودروهای خود را به تمام برقی تبدیل کند.


این مقاله را دوست دارید؟ با پاسخ دادن به این نظرسنجی ما را در بازخورد یاری کنید:


منبع: https://www.fxstreet.com/news/muln-stock-forecast-mullen-automotive-acquires-controlling-interest-in-bollinger-motors-202209091101

به روز شده: سهام Mullen Automotive در روز جمعه بیش از 9 درصد کاهش یافت و به حدود 0.5545 دلار داد و ستد شد. این خبر در ابتدای جلسه روز پنجشنبه، سهام را به 0.76 دلار رساند، اما بقیه روز شاهد سود معامله گران بود. سهام MULN در ماه گذشته 30 درصد کاهش یافته است. معاملات آن در 9 آگوست حدود 0.79 دلار آغاز شد. سهام استارت‌آپ EV در حال حاضر از فوریه با قیمت پایین 0.60 دلار پشتیبانی شده است.

سهام MULN